Hava Kargo Hakkında Herşey
KargoTHY

Turkish Cargo’nun Ruanda’daki Kargo Satış Temsilcisi Multilines International Oldu

64 / 100

Turkish Cargo’nun Ruanda’daki Kargo Satış Temsilcisi Multilines International Oldu

Julie Muton, Multilines International Rwanda’nın Genel Müdürü, Multilines International Rwanda’nın Turkish Cargo’nun Ruanda’daki Kargo Satış Temsilcisi olarak atanmasını duyurdu.

Bu stratejik işbirliği, Türk Hava Yolları Kargo’nun son teknoloji kargo filosuna ve geniş rota ağına erişimi açması heyecan verici bir dönemi simgeliyor. Bu ortaklık, Multilines International Rwanda’nın hava kargo kapasitesini önemli ölçüde artıracak ve mal taşımanın daha hızlı ve verimli olmasını sağlayacaktır.

Bu işbirliği, operasyonel verimliliği devrim niteliğinde bir hale getirme, transit süreleri azaltma ve Ruanda’daki taşıyıcılar, ithalatçılar ve genel olarak kargo taşımacılığı endüstrisi için maliyeti etkili çözümler sunma potansiyeli taşıyor.

Bu, lojistik sektöründe Ruanda’da mükemmellik standartlarını yeniden tanımlayacak.

 

Multilines International Rwanda Hakkında

Multilines International Rwanda Limited, kayıtlı ve lisanslı bir Gümrük Müşavirliği, Depolama, Taşımacılık ve lojistik Şirketi’dir. 2009 yılında Ruanda’da kuruldu ve Ruanda, Tanzanya, Kenya, Uganda, Burundi, Güney Sudan ve Kongo Demokratik Cumhuriyeti’ndeki Bölgesel Grup şubeleri ile uyum içinde çalışmaktadır; ayrıca stratejik uluslararası ağ ortakları da bulunmaktadır.

Multilines International Rwanda Limited, Ruanda, Doğu Afrika Bölgesi ve küresel çapta istisnai katma değer sunan öncü bir kargo lojistik çözüm sağlayıcısı haline gelmiştir.

Turkish Cargo'nun Ruanda'daki Kargo Satış Temsilcisi Multilines International Oldu 3 Mart 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu