Latest Posts

Turkish Cargo’dan Turhan Özen, Cargo Airport Growth Summit’e katılacak

Türk Hava Yolları kargo tepe yöneticisi Turhan Özen‘in 17 Kasım Salı günü Kargo Havalimanı Büyüme Zirvesi‘nin açılışında konuşacak, sektör trendleri ve stratejileri üzerine bire bir sohbet edecek.

Kargo Havalimanı Büyüme Zirvesi, havalimanlarında kargo taşımacılığı ve operasyonlarında yeni trendleri ve fırsatları keşfedecek. Bu ilk etkinlik, 17-18 Kasım tarihlerinde, panellere, canlı tartışmalara ve soru-cevaplara ve bire bir ağa izin veren dijital bir platformda gerçekleştirilecek. Daha fazla bilgi ve konferans gündeminin tamamı için burada konferans web sitesini ziyaret edin .

Türk Hava Yolları, 2019 kargo trafiğine göre yapılan Freight 50 sıralamasında dünyanın en büyük kargo taşıyıcıları arasında 11. sırada yer aldı . Türk Hava Yolları, ISL’de bazı kargo operasyonlarını sürdürürken, operasyonlarını İstanbul Havalimanı‘na (IST) taşındı. İstanbul, sürekli olarak dünyanın en büyük kargo havalimanları arasında yer almaktadır .

2016 yılında Turkish Cargo’ya katılan Özen, satış, pazarlama, iş geliştirme, lojistik ve tedarik zinciri ile ilgili alanlarda 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Kargo Havaalanı Büyüme Zirvesi hakkında : https://cargoairportgrowthsummit.com

turhan özen

Latest Posts

POPULER