Latest Posts

Turkish Cargo, Münih’i ağına ekledi

Turkish Cargo, Frankfurt’tan sonra 7 Mayıs 2021’den itibaren direkt kargo seferleri ile Almanya’da Münih’e de hizmet verecek.

Münih’in direkt kargo destinasyonu olarak lansmanına ilişkin yorum yapan Turkish Cargo’nun kargo sorumlusu Turhan Özen, “Küresel hava kargo taşımacılığı ihtiyacına önemli katkı sağlamanın yanı sıra önemli bir iş merkezi olan Münih’i de uçuş ağımıza eklemekten mutluluk duyuyoruz. Turkis Cargo olarak Pazarın önde gelen ihracatçılarına istikrarlı ve güvenilir bir işbirliği sunmaya devam ediyoruz.

Dünyanın önde gelen hava kargo markalarından biri olarak, ülkemizin kalkınmasında ve küresel ticaretin rekabet gücünün artırılmasında kritik rolümüzü bilinçli ve kararlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Bu misyonu sadece gerçekleştirdiğimiz taşımacılık ile değil, üreterek, alan açarak, sektörlerin gelişimine katkıda bulunarak ve büyük bir lojistik ekosistemi oluşturarak gerçekleştiriyoruz.

Turkish Cargo, IST-MUC-IST kargo uçuşlarında Airbus A330F tipi geniş gövde kargo uçakları ile lojistik hizmet sağlayıcılarına sunduğu güvenilir, hızlı ve direkt hava taşımacılığı sayesinde Avrupa ile Orta Doğu arasında kurduğu hava kargo köprüsünü güçlendirmeyi hedefliyor.

Kıtaları birbirine bağlayan Turkish Cargo, hava kargo markaları arasında 96 destinasyon ile dünyanın en büyük kargo uçağı uçuş ağına sahip. Türk Hava Yolları filosundaki 25 özel kargo uçağı dahil olmak üzere 363 uçaktan oluşan filosuyla global iş süreçlerini yürütmeye devam ediyor.

Altyapısı, operasyonel yetenekleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir büyümeyi başaran Turkish Cargo, dünyanın ilk üç hava kargo markasından biri olmayı hedefliyor. İnovasyon misyonu ile değişen dünyada hizmet kalitesini artırmak için sürdürülebilir bir şekilde dijitalleşme ve inovasyon alanında öncü projeler geliştirmeye devam etmektedir.

turkish cargo asi

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.