82 / 100

Turkish Cargo Hava Kargo Hizmetleri

Küresel hava kargo taşımacılığının yükselen değeri Turkish Cargo hakkında kapsamlı bilgilerin yer aldığı tanıtım filmi yayınladı. Dijital kurgu teknikleri kullanılarak yalın ve daha işlevsel şekilde kurgulanan bu film sayesinde lojistik sektöründeki tüm kullanıcılar, Turkish Cargo’nun ayrıcalıklı dünyası hakkındaki birçok bilgiye kolaylıkla ulaşabilecek.

Turkish Cargo’nun hava kargo hizmetleri, geniş uçuş ağı, özel kargo taşımacılığındaki uzmanlık alanları ve İstanbul Havalimanı’ndaki mega kargo tesisi SMARTIST’in anlatıldığı film 3 ana bölümden oluşuyor. Her bir bölümü titizlikle hazırlanan film aynı zamanda lojistik sektörü ve hava kargo taşımacılığı süreçlerine de mercek tutuyor ve bu bakımdan sektörel anlamda önemli bir rehber özelliği taşıyor. Kargo kutularından ilham alınarak hazırlanan film, Turkish Cargo’nun dünyanın dört bir yanında gerçekleştirdiği hava kargo faaliyetleri ve altyapısına dair bilgileri ekrana yansıtıyor.

Türkçe ve İngilizce olarak iki ayrı dil seçeneğinde hazırlanan film, lojistik bir rehber olarak kullanıcı deneyimini en üst noktaya çıkarmayı hedefliyor. Turkish Cargo’nun sosyal medya hesaplarından ve Youtube’tan erişim sağlanabilen film, aynı zamanda satış ekipleri tarafından da tüm Turkish Cargo iş ortaklarına dijital olarak dağıtılacak.

Turkish Cargo Hava Kargo
Turkish Cargo Hava Kargo

Turkish Cargo birçok kargoyu kutucuklara sığdırıyor, tüm dünyaya taşıyor! Deneyimli ve güçlü kadrosu, yetkin çalışanları ve güçlü operasyon ağı ile dünyada en çok noktaya uçan hava kargo markası olmanın gururunu yaşıyoruz. Canlı hayvan taşımacılığından, değerli ürünlere, bozulabilir ürünlerden, ilaç taşımacılığına, charter hizmetleri ve daha fazlasıyla hedeflerimize emin adımlarla ilerliyor.

Turkish Cargo Hava Kargo