Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkManşetTHY Haberleri

Türk Hava Yolları’nın Yeni Şirketi THY Destek Hizmetleri A.Ş.

75 / 100

Türk Hava Yolları’nın Yeni Şirketi THY Destek Hizmetleri A.Ş.

 

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu kararının yayınlandığı KAP açıklamasına göre şirket yeni bir iştirak şirketi kurmaya karar verdi.

Konu ile ilgili KAP açıklaması şöyle;

 

Yönetim Kurulumuzca Ortaklığımız ve iştiraklerimizin ana faaliyet alanı dışında kalan temizlik, güvenlik, tesis yönetimi, mali işler, uçuş ve yer hizmetleri, operasyonel ve organizasyonel işler ve süreçlerini de içeren her türlü destek hizmetleri ihtiyaçlarının yürütülmesi amacıyla %100 Türk Hava Yolları iştiraki olan “THY Destek Hizmetleri A.Ş.” şirketinin kurulmasına karar verilmiştir.

“Ortaklık ve iştirak şirketlerimiz dışından alınan destek hizmetlerinin Ortaklık bünyesinden karşılanmasına olanak verecektir. Bu sayede ölçek ekonomisinden faydalanılacak ve hizmet kalitesi artırılacaktır.”

“Tescil işlemlerinin tamamlanmasını takiben kuruluş tamamlanacaktır.”

türk hava yolları, thy

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu