Latest Posts

Türk Hava Yolları’nın Kupa Voley’deki Rakibi Vakıfbank

84 / 100

Türk Hava Yolları’nın Kupa Voley’deki Rakibi Vakıfbank

Tarihinde ilk kez CEV Şampiyonlar Ligi’nde ülkemizi temsil eden Türk Hava Yolları, 15 Nisan Cuma günü AXA Sigorta Kupa Voley yarı finalinde VakıfBank ile karşı karşıya gelecek.

Türk Hava Yolları, rakibini elemesi halinde Eczacıbaşı Dynavit – Fenerbahçe Opet maçının galibiyle şampiyonluk maçı için karşılaşacak. AXA Sigorta Kupa Voley’de şampiyon olan takım, 2022-2023 voleybol sezonunda ülkemizi CEV Kupası’nda temsil etme hakkını elde edecek.

kupa voley

            Karşılaşma öncesi görüşlerini aktaran takım kaptanı Şeyma Ercan, ‘’Zorlu bir dörtlü final bizi bekliyor. Bütün takımların kupayı kazanmak için çok istekli olduğuna inanıyorum. Bizim yarı finalde karşılaşacağımız VakıfBank’ın kalitesi gerçekten çok yüksek. Ancak bizim de hazırlık sürecimizin çok iyi geçtiğini söyleyebilirim. Voleybol severlerin keyif aldığı, kalitesi yüksek maçların olması temenni ediyor, bütün takımlara başarılar diliyorum. “ifadelerini kullandı. 

            Türk Hava Yolları – Vakıfbank mücadelesi 15 Nisan Cuma günü, saat 15.00’da Ankara Başkent Voleybol Salonu’nda oynanacak ve TRT Spor Yıldız ekranlarından naklen yayınlanacak.

WhatsApp Image 2022 04 14 at 15.25.29

Latest Posts

POPULER