Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkEtkinlikHavayoluManşetTHY Haberleri

Türk Hava Yolları Yönetimi Ve Türk Hava Yolları Spor Kulübü Öğle Yemeğinde Bir araya Geldi

85 / 100

Türk Hava Yolları Yönetimi Ve THY Spor Kulübü Öğle Yemeğinde Bir araya Geldi

THY yönetimi, Lig ve Avrupa Kupası maratonu öncesinde voleybol takımıyla öğle yemeğinde buluştu.

türk hava yolları

Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası VIP Salonu’nda düzenlenen yemeğe THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları) Abdülkerim Çay, Basın Müşaviri Yahya Üstün, Eğitim Başkanı Kübra Filikçi, Uluslararası İlişkiler ve İttifaklar Başkanı Mehtap Özlem Salihoğlu, İştirakler Başkanı Ayşegül Denli, TGS Genel Müdür Yardımcısı Ali Emre Yıldırım, Kulüp Genel Sekreteri Abdullah Kelkitli, oyuncular ve teknik kadro katıldı.

Türk Hava Yolları Yönetimi Ve Türk Hava Yolları Spor Kulübü Öğle Yemeğinde Bir araya Geldi 2 Nisan 2023

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Türk Hava Yolları nasıl kendi alanında bir numaraysa, sporda da bir numara olmalıdır. Bütün çalışmalarımızı bunun üzerine yapıyoruz. Başarıya ulaşmamızda en büyük etken de markamızı yüceltme konusundaki motivasyonumuz ve adanmışlığımızdır” dedi.

Yemek sonunda takım kaptanı Şeyma Ercan takım adına THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat’a üzerinde tüm oyuncuların imzalarının bulunduğu voleybol topu takdim etti. Türk Hava Yolları yönetimi tarafından da oyunculara ve teknik ekibe hediyeler verildi.

Türk Hava Yolları Yönetimi Ve Türk Hava Yolları Spor Kulübü Öğle Yemeğinde Bir araya Geldi 2 Nisan 2023

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu