Latest Posts

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katıldı

84 / 100

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliklerine katıldı

Milli bayrak taşıyıcı havayolu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Güçlü Türk Hava Yolları Kadını” temalı bir video da yayınladı.

Türkiye’nin en değerli markası Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın çalışanlar ile bir araya geldi. Türk Hava Yolları Operasyon Binası’ndaki etkinliğe Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi de katıldı. Etkinlikte Dünya Kadınlar Günü’ne özel bir konuşma da yapan Ahmet Bolat, toplu fotoğraf çekiminin ardından çalışanlara hediye takdim etti.

8 mart

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Ahmet Bolat, 8 Mart Kadınlar Günü ile ilgili “Türk Hava Yolları olarak ailemizde kadınların iş gücüne katkısını çok önemsiyor, markamıza katkılarını minnetle takdir ediyoruz. Ülkemizde en çok kadın çalışanı barındıran şirketlerden biri olarak markamızın kadınların omzunda yükseleceğine inanıyor, onlara huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı sağlamak için tüm birimlerimizle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hayatın her alanında gücünü kanıtlamış Türk Hava Yolları kadın çalışanlarımız ile her daim gurur duyuyor, bu özel günlerini gönülden kutluyorum.” dedi.

8 mart

            Milli bayrak taşıyıcı havayolu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında “Güçlü Türk Hava Yolları Kadını” temalı fotoğraf ve video çekimi de gerçekleştirdi. Küresel taşıyıcının yerleşkelerine kurulan stüdyolarda yapılan çekimlere 700’den fazla kadın çalışan katıldı.

“Güçlü Türk Hava Yolları Kadını” isimli video

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 372 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 284 uluslararası, 50 yurtiçi olmak üzere dünyada 128 ülke ve 334 noktaya uçmaktadır. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.

Star İttifakı Hakkında:

Star İttifakı (Star Alliance) ağı, küresel erişim, dünya çapında tanınma ve kusursuz hizmet gibi bir müşteri değer önermesine dayanan ilk gerçek küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana, İttifak (Alliance) yolculuğu boyunca müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak, en büyük ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır. Üye havayolları; Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Turkish Airlines ve United’dır. Genel olarak, Star İttifakı ağı hâlihazırda 197 ülkedeki yaklaşık 1.300 havalimanına 12.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır. Bununla birlikte, Star İttifakı Bağlantı Ortakları (Star Airlines Connecting Partners) olan Juneyao Airlines ve THAI Smile Airways tarafından da bağlantılı uçuşlar sağlanmaktadır.

Latest Posts

POPULER