Hava Kargo Hakkında Herşey
THY

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor

65 / 100

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, ülkemizin seyahat ve turizm odaklı tanıtımı için başlattıkları programların yeni destinasyonlarda devam edeceğini açıkladı. New York ve Miami’de başlatılan programların ardından, Ramazan Bayramı’ndan sonra 1 Mayıs’ta Los Angeles’ta, 4 Mayıs’ta Mexico City’de ve muhtemelen 5 Mayıs’ta da Panama’da olacaklarını belirtti.

Bolat, ülkenin tanıtımı için ilgili kurum ve kuruluşlarla bir araya geleceklerini ve etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti. Panama’da ise tüm Karayipler’deki turizm organizatörlerini bir araya getireceklerini söyledi. Bolat, tüm Güney Amerika’da olduğu gibi Karayipler’de de Türk dizileri vasıtasıyla ülkemize yoğun bir ilgi olduğunu vurguladı.

Ülkemizin Cumhuriyetimizin 100. yılında 60 milyon turist hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini belirten Bolat, Türk Hava Yolları olarak ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Türk Hava Yolları’nın yurtdışındaki tanıtım çalışmaları, ülkeye turist çekmek için önemli bir fırsat sunuyor ve Türk turizm sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor.

 

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor 3 Mart 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu