Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
THY

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor

65 / 100

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, ülkemizin seyahat ve turizm odaklı tanıtımı için başlattıkları programların yeni destinasyonlarda devam edeceğini açıkladı. New York ve Miami’de başlatılan programların ardından, Ramazan Bayramı’ndan sonra 1 Mayıs’ta Los Angeles’ta, 4 Mayıs’ta Mexico City’de ve muhtemelen 5 Mayıs’ta da Panama’da olacaklarını belirtti.

Bolat, ülkenin tanıtımı için ilgili kurum ve kuruluşlarla bir araya geleceklerini ve etkinlikler düzenleyeceklerini ifade etti. Panama’da ise tüm Karayipler’deki turizm organizatörlerini bir araya getireceklerini söyledi. Bolat, tüm Güney Amerika’da olduğu gibi Karayipler’de de Türk dizileri vasıtasıyla ülkemize yoğun bir ilgi olduğunu vurguladı.

Ülkemizin Cumhuriyetimizin 100. yılında 60 milyon turist hedefi doğrultusunda çalışmalarına devam edeceklerini belirten Bolat, Türk Hava Yolları olarak ülkemizin tanıtımına katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade etti.

Türk Hava Yolları’nın yurtdışındaki tanıtım çalışmaları, ülkeye turist çekmek için önemli bir fırsat sunuyor ve Türk turizm sektörünün gelişmesine katkı sağlıyor.

 

Türk Hava Yolları, Yeni Destinasyonlarda Tanıtım Programlarına Devam Ediyor 4 Haziran 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu