Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkHavayoluTHY Haberleri

Türk Hava Yolları Galatasaray’ın Avrupa kupalarındaki Maçlarının Forma Kol Sponsoru Oldu

86 / 100

Türk Hava Yolları Galatasaray’ın Avrupa kupalarındaki Maçlarının Forma Kol Sponsoru Oldu

 

Türkiye’nin Kanatları Türk Hava Yolları ile Galatasaray Spor Kulübü arasında yapılan anlaşmaya göre Galatasaray Futbol Takımı, 2023-24 sezonunda Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmalarda giyeceği formalarının kol kısmında Türk Hava Yolları logosu ile mücadele edecek.

UEFA Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu karşılaşmalarında Norveç temsilcisi Molde’yi mağlup etmiş olduğu müsabakalardaki formalarının kol kısmında Türk Hava Yolları logosu ile boy göstermişti. Galatasaray, bu akşamki Kopenhag maçı dahil olmak üzere UEFA Şampiyonlar Ligi grup maçlarında da Türk Hava Yolları logosunu formasında taşımaya devam edecek.

Ayrıca Galatasaray Futbol Takımı, sezon boyunca yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerini de yine Türk Hava Yolları ile gerçekleştirecek.

turk hava yollari 

Türk Hava Yolları Hakkında:

1933 yılında 5 uçaktan oluşan mütevazı bir filo ile kurulan Star İttifakı üyesi Türk Hava Yolları, bugün 428 (yolcu ve kargo) uçaklık filosu ile 291 uluslararası, 53 yurtiçi olmak üzere dünyada 129 ülke ve 344 noktaya uçmaktadır. Türk Hava Yolları ile ilgili daha geniş bilgiye www.turkishairlines.com web adresinden veya Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin ve Instagram sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.

 

Star İttifakı Hakkında:

Türk Hava Yolları, ilk küresel havayolu ittifakı olarak 1997 yılında kurulan ve uluslararası ölçekte seyahat edenler için dünya genelinde benzersiz bir ulaşım hizmeti sağlayan Star İttifakı (Star Alliance)’na üye havayolu şirketidir. Kuruluşundan bu yana sürdürdüğü yolculuğunda İttifak, müşteri deneyimini iyileştirmeye odaklanarak en geniş ve en kapsamlı havayolu ağını sunmaktadır. Star İttifakı’na üye havayolu şirketleri;

Aegean Airlines, Air Canada, Air China, Air India, Air New Zealand, ANA, Asiana Airlines, Austrian, Avianca, Brussels Airlines, Copa Airlines, Croatia Airlines, EGYPTAIR, Ethiopian Airlines, EVA Air, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Scandinavian Airlines, Shenzhen Airlines, Singapore Airlines, South African Airways, SWISS, TAP Air Portugal, THAI, Türk Hava Yolları ve United’dır. Star İttifakı hâlihazırda, 184 ülkedeki yaklaşık 1.200 havalimanına 10.000’den fazla günlük uçuş sunmaktadır. Bununla birlikte, Star Alliance Bağlantı Ortakları (Connecting Partners) olan Juneyao Airlines ve THAI Smile Airways tarafından başka bağlantılı uçuşlar da sunulmaktadır.

turk hava yollari

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu