Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
THY

Türk Hava Yolları, dolandırıcılar konusunda uyardı

64 / 100

Türk Hava Yolları, dolandırıcılar konusunda uyardı

Türk Hava Yolları yolcuları, son zamanlarda sosyal medyada ve çeşitli web sitelerinde dolaşan bir dolandırıcılık olayı konusunda uyarıldı. Bazı profiller, Türk Hava Yolları çalışanı olduklarını iddia ederek “anket doldurarak para kazanma şansı” sunuyorlar.

Bu sahte profiller, kadınlar günü gibi özel günleri kullanarak gönderilerini daha inandırıcı hale getirmeye çalışıyorlar. Ancak, bu profillerin ve sayfaların Türk Hava Yolları veya herhangi bir iştirakiyle hiçbir ilgisi yoktur.

Türk Hava Yolları, yolcularını bu dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmaları konusunda uyarıyor. Bu tür şüpheli aktivitelere karşı dikkatli olmanız ve Türk Hava Yolları markasının izinsiz kullanımına ilişkin herhangi bir şüpheli durumu ilgili makamlara bildirmeniz önemlidir.

Saygılarımızla,

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği

Türk Hava Yolları, dolandırıcılar konusunda uyardı 2 Nisan 2023

Değerli yolcularımız;

Bazı sosyal medya kanalları ve internet sitelerinde, kendilerini Türk Hava Yolları A.O. çalışanı olarak gösterip “anket doldurarak para kazanma şansı” sunduğunu iddia eden profiller tespit edilmiştir.

İnandırıcılığı artırmak için kadınlar günü gibi özel günler belirtilerek dikkat çekmeye çalışan bu kişi ve sayfaların Türk Hava Yolları A.O. ve iştirak şirketleri ile ilgisi bulunmamaktadır. Yolcularımızın bu tip ilanlara itibar etmemeleri önemle rica olunur.

Saygılarımızla,

To earn money by completing surveys,

Dear Passengers;

It came to our attention that some profiles in social media channels and websites are posing as a vendor that give you the chance to earn money by completing surveys on Turkish Airlines.

In order to increase credibility on these pages, special days such as women’s day are mentioned and attention is drawn to them.

These individuals and pages bear no relation to Turkish Airlines and Turkish Airlines Group Companies. We ask our passengers to disregard these type of ads.

Best Regards

Türk Hava Yolları, dolandırıcılar konusunda uyardı 2 Nisan 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu