Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
HavacılıkHavayoluManşetTHY Haberleri

Türk Hava Yolları Destek Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Açıklandı

75 / 100

Türk Hava Yolları Destek Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Açıklandı

 

Türk Hava Yolları ana faaliyet alanı dışında kalan temizlik, güvenlik, tesis yönetimi, mali işler, uçuş ve yer hizmetleri, operasyonel ve organizasyonel işler ve süreçlerini de içeren her türlü destek hizmetleri ihtiyaçlarının yürütülmesi amacıyla %100 Türk Hava Yolları iştiraki olan “THY Destek Hizmetleri A.Ş.” şirketinin kurulmasına karar verilmişti.

THY Destek Hizmetleri A.Ş. Genel Müdürü Emre Menevşe oldu.

Emre Menevşe Kimdir

Türk Hava Yolları

1982 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da bitirdi. Lisans eğitimini Avusturya Viyana Üniversitesi İletişim Fakültesi bölümünde, yüksek lisansını da 2009 yılında aynı üniversitenin Marka ve İletişim Politikaları alanında tamamladı.

İş hayatına 2010 yılında Türk Hava Yolları’nda Uzman olarak başlayan Menevşe, sırasıyla Ağrı Satış Müdürlüğü, Charter Müdürlüğü, Satış Başkan Yardımcılığı (Doğu Avrupa ve Balkanlar), Yurt İçi Satış Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Kişisel gelişim ve liderlik konularında eğitimler alan Emre Menevşe, Türk Hava Yolları’nda önemli projelerin hayata geçirilmesinde etkin görevlerde yer aldı. Almanca, İngilizce ve temel seviyede Arapça bilmektedir.

Evli ve 4 çocuk babasıdır.

 

 

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu