Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
THY

Türk Hava Yolları, Çin Seferlerinde Frekans Artışına Gidiyor

Türk Hava Yolları, Çin Seferlerinde Frekans Artışına Gidiyor

64 / 100

Türk Hava Yolları, Çin Seferlerinde Frekans Artışına Gidiyor

Türk Hava Yolları, dünya genelindeki seyahatlerin artmasıyla birlikte seferlerinde de artışa gitme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda, THY Çin’deki Pekin, Guangzhou ve Şangay hatlarında Mayıs ve Haziran aylarında frekans artışına gidecek.

THY yetkilileri, Çin’e yönelik seyahatlerin artması nedeniyle frekans artışı yapma kararı aldıklarını açıkladı. Buna göre, THY’nin Pekin seferleri 5 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekansa çıkarılacak ve 7 Haziran’dan itibaren haftada 5 frekansa çıkarılacak.

Guangzhou seferleri ise 4 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekansla gerçekleştirilecek. 3 Haziran’dan itibaren ise bu seferler haftada 5 frekansa çıkarılacak. Şangay seferleri de 7 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekansla yapılacak ve 6 Haziran’dan itibaren haftada 5 frekansa çıkarılacak.

THY yetkilileri, Çin seferlerindeki artışın, Çin’deki sıfır Covid politikalarının sonrasında artan üretim ve turizm potansiyelinin yükselmesine bağlı olduğunu ifade etti. Ayrıca, THY’nin Çin seferlerindeki artışın, Türkiye ve Çin arasındaki ticaretin gelişmesine de olumlu katkı sağlayacağı belirtildi.

Türk Hava Yolları, Çin’deki seyahatlerin artması nedeniyle bu ülkeye yönelik seferlerinde artışa gidiyor. Bu artış sayesinde, Türkiye ve Çin arasındaki ticaretin gelişmesine katkı sağlanacak ve turizm potansiyeli de yükselişe geçecek.

türk hava yolları, thy
Resim mehmetkali tarafından Pixabay‘a yüklendi

İstanbul-Pekin: 5 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekans, 7 Haziran’dan itibaren haftada 5 frekans

İstanbul-Guangzhou: 4 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekans, 3 Haziran’dan itibaren haftada 5 frekans

İstanbul-Şangay: 7 Mayıs’tan itibaren haftada 4 frekans, 6 Haziran’dan itibaren 5 frekans

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu