Latest Posts

TRT World, Panasonic’le Yaptığı Anlaşma Sonucu Dünyada Birçok Havayolu Yolcusuna Ulaşacak

TRT World, Panasonic’le Yaptığı Anlaşma Sonucu Dünyada Birçok Havayolu Yolcusuna Ulaşacak

TRT World, izleyicilerine eriştiği platformlara yenilerini eklemeye devam ediyor.

Yeni anlaşmalarla erişim alanını her geçen gün geliştiren TRT World, uçak içi eğlence ve bağlantıda dünya lideri olan Panasonic Avionics Corporation (Panasonic) ile iş birliği anlaşması imzalayarak uçak içinde TRT World’ün canlı yayınını sağladı.

Küresel İletişim Hizmetleri tarafından etkinleştirilen yüksek hızda Wi-Fi ve çok sayıda televizyon kanalını da içeren Panasonic, insanı haberin merkezine koyan içerikleri ile TRT World’ü THY’nin yanı sıra birçok havayolu şirketinin yolcusuyla buluşturuyor.

Dünyadaki gelişmelerle ilgili haber alabilmenin ve güncel kalabilmenin önemli olduğunu belirten TRT World Haber ve Program Direktörü Fatih Er, “Bireyler uçak yolculuğunda dahi gündemdeki son gelişmeleri öğrenmek istiyor. Bu nedenle de güncel olaylara daha kapsamlı bir açıdan bakarak, kaynak çeşitliliğine sahip olmanız hayati derecede önem taşıyor. Panasonic ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, hangi platformda olursa olsun insanı haberin merkezine koyan içeriklerimizi izleyicilerimize ulaştırma sözümüzü yerine getirme adına bir başka büyük ve önemli adım,” dedi.

Panasonic Avionics Dijital Ürünler ve Servisler Başkanı Julie Lichty, “Panasonic, dünyada doğrulukla küresel uçak içi televizyon hizmetlerini sunan tek marka olmaktan gurur duyuyor. Dünyanın önde gelen medya markaları arasında güncel gelişmeler, spor ve eğlence alanlarında en iyisi olmanın ötesinde misyonumuz, kaliteli programlarla izleyicilerimizi bilgilendirmek ve hoşça vakit geçirmelerini sağlamaktır. TRT World’ün, portföyümüzü önemli ölçüde geliştireceğine ve havayolu müşterilerimizin yolcu deneyimini muazzam bir şekilde zenginleştireceğine inanıyoruz.” dedi.

Türkiye’nin İngilizce yayın yapan uluslararası haber platformu olarak 2015 yılında kurulan TRT World, yayın ağını genişleterek Dünyanın tüm kıtalarında 190 ülkede 1,5 milyardan fazla izleyiciye ulaşıyor. TRT World, genişleyen küresel izleyici kitlesi ile uluslararası haber yayıncılığına yeni bir bakış açısı getirmeye devam ediyor.

TRT World Hakkında:

Türkiye’nin ilk uluslararası haber platformu olan TRT World, İngilizce yayın akışı, zengin haber ve belgesel içeriği ile dünya haberciliğine yeni bir bakış açısı getirmeyi, objektif ve cesur habercilik ilkeleri ile “küresel izleyicinin kanalı” olmayı hedeflemektedir. Ortaya koyduğu yeni bakış açısı ile dünyada pozitif değişimin habercisi olarak haberin merkezine insanı alan, aynı haberin farklı açılarını gösteren uluslararası bir haber platformudur. Uluslararası prestijli kanallarda çalışmış tecrübeli ekran yüzlerini bünyesine katan TRT World, özellikle gelişen teknolojiyi yakından takip ederek izleyicilerine sosyal medya ve internet üzerinden de yayın yapan TV kanalları arasında yer almaktadır.

trt world

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.