Latest Posts

THY’Den Sevgililer Günü’ne özel %50 indirim

84 / 100

THY’Den Sevgililer Günü’ne özel %50 indirim

Türk Hava Yolları ile 09 – 15 Şubat tarihleri arasında, İstanbul’dan yurt dışında belirli destinasyonlara gerçekleştireceğiniz 2 kişilik Economy ve Business Class uçuşlarda %50’ye varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Dubrovnik, Kiev, Podgorica, Paris, Seyşeller, Venedik, Prag , Miami, Havana, Mauritius, Maldivler, Singapur ve daha fazla noktaya Sevgililer Günü’ne özel avantajlarla uçun.

sevgililer günü

Kural ve koşullar

Kampanya 09 Şubat 2022 – 15 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenen ve seyahat tarihi 09 Şubat 2022 – 31 Mayıs 2022 arasında olan gidiş dönüş biletler için geçerlidir.

Kampanya kapsamında 2 kişi için alınacak biletlerde toplam ücret üzerinden en fazla %50 oranında indirim verilecektir. İndirim oranları parkur özelinde tabloda belirtilmiştir.

Kampanya Türkiye ve Kıbrıs Ercan Havalimanı çıkışlı belirtilen destinasyonlar varışlı uçuşlarda geçerlidir. İstanbul dışındaki noktalardan yapılan uçuşlarda vergi hariç ücrete 80 USD, Ankara ve İzmir çıkışlı noktalar için vergi hariç ücrete 50 USD eklenir.

Kampanya gidiş dönüş Economy ve Business Class uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya yalnızca U ve J sınıfı sınırlı sayıda bilet için geçerlidir.

İndirimler yalnızca aynı PNR’da 2 yetişkin yolcu olduğunda geçerli olacaktır. PNR’daki 2 kişiden birinin yetişkin olmaması durumunda, ilgili yolcu yetişkin yolcu gibi işlem görecektir.

Kampanya kapsamında alınan biletler iade edilemez. Değişiklik yapılması durumunda bilet sınıfının ücret kuralları geçerlidir.

Kampanya kapsamında alınan Economy sınıfı biletler Business Class’a yükseltilemez.

Kampanya, Türk Hava Yolları online kanalları, satış ofisleri, çağrı merkezi ve acenteler dahil olmak üzere tüm satış kanallarında geçerlidir.

Maksimum kalış süresi 8 gündür.

İlgili parkurların bagaj kuralları geçerli olacaktır.

Kampanya kapsamında sunulan bilet ücretlerine havalimanı vergileri, hizmet bedeli ve akaryakıt harçları dahildir.

İlgili kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerlidir. AnadoluJet uçuşlarında, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde, Star Alliance partner hava yolları uçuşlarında geçerli değildir.

Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

sevgililer günü

Detaylı bilgi ve bilet satın alma için :

https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kampanyalar/sevgililer-gunu-ucak-bileti-kampanyasi/?spMailingID=46373315&spUserID=MTM2OTc0Mzc3NjM5OQS2&spJobID=2181063636&spReportId=MjE4MTA2MzYzNgS2

Latest Posts

POPULER