Latest Posts

THY İRAN ŞİRAZ UÇUŞLARI BAŞLIYOR

İran’ın Fars İli Havalimanları Genel Müdürü Gulamrıza Kerim Ağayi, Türk Hava Yolları’nın Şiraz – İstanbul seferlerine tekrar başlayacağını açıkladı.

İRNA’ya konuşan Kerim Ağayi seferin 10 Mart’ta başlayacağını açıklarken, “THY Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri 01:30 kalkış ve 02:25 varış saati ile haftada üç kez tarifeli uçuşlarını başlatacak” dedi.

Korona virüsü salgınının başlaması ile Mart 2020’den bu yana Türk Hava Yolları’nın Şiraz-İstanbul uçuşlarının durdurulduğunu kaydeden Kerim Ağayi, tüm sağlık kurallarının uygulanması ile bu hattın tekrar faaliyete geçirileceğini söyledi.

Planlamaya göre Türk Hava Yolları’nın Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri İstanbul’dan saat 21:10’da kalkan uçağı, Şiraz Havalimanı’na Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri 01:30’da (İran saatiyle) inecek.

Dönüş seferinde ise THY uçağı, İran saatine göre Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri sabah 02:25’te İstanbul’a gitmek üzere Şiraz Havalimanı’ndan kalkacak ve aynı gün (İstanbul saati) sabah 06: 05’te İstanbul Havalimanı’na inecek.

thy iga 111

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.