Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

63 / 100

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

Türk Hava Yolları, AFAD ve KIZILAY koordinasyonunda gerçekleşen “TEK YÜREK TÜRKİYE” kampanyasında 2 milyar TL’sı tutarında bir bağış taahhüt etmişti. Bu konuile ilgili Ahmet Bolat paylaşımı aşağıdadır.

Ülkece çok güç bir dönemden geçmekteyiz. Fakat içerisinde bulunduğumuz güçlüğün boyutu her ne düzeyde olursa olsun, bunu bertaraf edecek güçte olan köklü bir ulusun evlatları olarak geçmişte yaşadığımız tüm zorlukların nasıl el birliğiyle üstesinden geldiysek, bugün de yine bir ve bütün olarak geleceğimize inancımız tam. Ülkemizin milli havayolu, Türk Hava Yolları olarak biz de 90 yıllık tarihimizde her güçlükte elimizi nasıl taşın altına koyduysak, bugün de koyuyor ve var gücümüzle afetzede illerimizin ve kardeşlerimizin mümkün olan en kısa sürede iyileşmeleri için projeler geliştiriyor ve gerçekleştiriyoruz.

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ 20 Mart 2023

Bu kapsamda AFAD ve KIZILAY koordinasyonunda gerçekleşen “TEK YÜREK TÜRKİYE” kampanyasında 2 milyar TL’sı tutarında bir bağış taahhüt etmiştik. Bizim için anlamı büyük olan bu desteği elden teslim etmek üzere Yönetim Kurulu üyelerimiz Prof. Dr. Mecit Eş, GM Bilal Ekşi, Doç. Dr. Murat Şeker, Mehmet Kadaifçiler, Dr. Orhan Birdal, Dr. Melih Şükrü Ecertaş, Şekib Avdagiç ve Dr. Fatmanur Altun ile bugün İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya’ya İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü – AFAD Yerleşkesi’nde ziyarette bulunduk.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu