Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

63 / 100

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ

Türk Hava Yolları, AFAD ve KIZILAY koordinasyonunda gerçekleşen “TEK YÜREK TÜRKİYE” kampanyasında 2 milyar TL’sı tutarında bir bağış taahhüt etmişti. Bu konuile ilgili Ahmet Bolat paylaşımı aşağıdadır.

Ülkece çok güç bir dönemden geçmekteyiz. Fakat içerisinde bulunduğumuz güçlüğün boyutu her ne düzeyde olursa olsun, bunu bertaraf edecek güçte olan köklü bir ulusun evlatları olarak geçmişte yaşadığımız tüm zorlukların nasıl el birliğiyle üstesinden geldiysek, bugün de yine bir ve bütün olarak geleceğimize inancımız tam. Ülkemizin milli havayolu, Türk Hava Yolları olarak biz de 90 yıllık tarihimizde her güçlükte elimizi nasıl taşın altına koyduysak, bugün de koyuyor ve var gücümüzle afetzede illerimizin ve kardeşlerimizin mümkün olan en kısa sürede iyileşmeleri için projeler geliştiriyor ve gerçekleştiriyoruz.

THY BAĞIŞINI TESLİM ETTİ 21 Nisan 2024

Bu kapsamda AFAD ve KIZILAY koordinasyonunda gerçekleşen “TEK YÜREK TÜRKİYE” kampanyasında 2 milyar TL’sı tutarında bir bağış taahhüt etmiştik. Bizim için anlamı büyük olan bu desteği elden teslim etmek üzere Yönetim Kurulu üyelerimiz Prof. Dr. Mecit Eş, GM Bilal Ekşi, Doç. Dr. Murat Şeker, Mehmet Kadaifçiler, Dr. Orhan Birdal, Dr. Melih Şükrü Ecertaş, Şekib Avdagiç ve Dr. Fatmanur Altun ile bugün İstanbul Valisi Sn. Ali Yerlikaya’ya İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü – AFAD Yerleşkesi’nde ziyarette bulunduk.

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu