Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkKargo

Thai Havayolları, İstanbul – Bangkok Uçuşlarına 2 Aralık’ta Başlıyor

66 / 100

Thai Havayolları, İstanbul – Bangkok Uçuşlarına 2 Aralık’ta Başlıyor

Bangkok merkezli Thai Airways International, İstanbul – Bangkok hattında gerçekleştireceği günlük karşılıklı seferlere 2 Aralık itibariyle start vereceğini duyurdu. Türkiye’deki kargo acentelerine gönderilen bilgilendirme yazısı ile paylaşılan detaylara göre, uçuş çizelgesi şu şekilde:

Bangkok (BKK) – İstanbul (IST): TG900, 23:45 – 06:05 +1

İstanbul (IST) – Bangkok (BKK): TG901, 16:30 – 05:35 +1

Thai Havayolları, İstanbul - Bangkok Uçuşlarına 2 Aralık'ta Başlıyor 20 Temmuz 2024

Uçak tipi olarak A359 ve B788 Wide Body (Geniş Gövde) modelleri kullanılacak. Hizmet sunulacak destinasyonlar arasında Ambar-HAVAS, Handling-HAVAS,

Evrak- Mal kabul Opsiyon / Bir gün öncesi mesai bitimidir.

Mal kabul işlemleri bir gün öncesi mesai bitimine kadar yapılabilecek.

Thai Havayolları, kargo alanında da hizmet veren yer hizmetleri şirketi HAVAS ile işbirliği içinde ve CASS (Cargo Account Settlement Systems) üyeliği sürecini devam ediyor.

Kargo Destinasyonları

Thai Havayolları, İstanbul - Bangkok Uçuşlarına 2 Aralık'ta Başlıyor 20 Temmuz 2024

Kargo acenteleri, Thai Havayolları ile iletişime geçmek ve ayrıntılı bilgi almak için her zaman [email protected] adresine mail atabilir veya 0 (212) 334 29 90’ı arayarak kargo seçeneğini tuşlayabilirler.

Uçuşların başlamasıyla birlikte, işbirliği ve başarılar dileyen Thai Airways Cargo, acentelerle olan işbirliğinin devamını temenni ediyor.

Bu yeni uçuşlar, Türk kargo sektörü açısından daha fazla seçenek ve hizmet imkanı sunacak, aynı zamanda Türkiye ile Tayland arasındaki ticaretin daha da güçlenmesine katkı sağlayacak.

 

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu