Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

TAYFUN, JAPONYA UÇUŞLARINI ETKİLEYECEK

Önümüzdeki birkaç gün içinde Japonya’ya gidiyorsanız, gecikmeler ve uçuş iptali bekleyin. Seyahat planlarınızı olumsuz şekilde etkileyebilecek bu tropik hava sistemiyle ilgili en yeni bilgileri güncel tutun. Daha iyisi, seyahatinizi ertelemek veya iptal etmek daha iyi bir seçenek olabilir.

Planlanan bir uçuşunuz varsa, uçuşunuz ertelenmiş veya iptal edilmiş olabilir – ve güzergahınızı değiştirmek için bir ücretten feragat hakkınız olabilir. Bu bölgelerden birinde araç kullanıyorsanız, bozulan hava koşullarına ve trafik sorunlarına dikkat edin.

İşte bu tropik hava sisteminin sonucu olarak seyahat uyarıları yayınlayan havayolu şirketleri:

  • American Airlines , Osaka Kansai, Okinawa, Nagoya ve her iki uluslararası havaalanı için 23 Ekim 2017 Pazartesi günü Tokyo’da seyahat uyarıları yayınladı. 24 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyonun yapılması gereken son gündür.
  • United Airlines , 22 Ekim 2017 Pazar, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Tokyo’daki Fukuoka, Nagoya, Osaka ve her iki uluslararası havaalanı için seyahat uyarıları yayınladı ; 31 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gerektiği son gündür.
  • Delta Air Lines 22 Ekim 2017 Pazar, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Tokyo’daki Fukuoka, Nagoya, Osaka ve her iki uluslararası havaalanı için seyahat uyarıları yayınladı ; ve 27 Ekim 2017 Cuma, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gereken son gündür.
  • Hawaiian Airlines , Ekim 21, 2017, Cumartesi, 24 Ekim 2017, Salı boyunca Osaka ve Tokyo için seyahat uyarıları yayınladı ; 31 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gerektiği son gündür.
  • Air Canada , 20 Ekim 2017 Cuma, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Japonya’daki belirsiz havaalanlarında seyahat uyarıları yayınladı ; ve 7 Kasım 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyonun yapılması gereken son gündür.
  • Cathay Pacific Airways , 21 Ekim 2017 – 24 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında Cumartesi günü Fukuoka, Nagoya, Osaka, Okinawa ve Tokyo için seyahat uyarıları yayınladı ; ve 30 Kasım 2017 Perşembe, biletlerin yenilenmesii ve yeniden rezervasyon yapılması seyahatinin başlamasının son günüdür.
  • Hong Kong Havayolları henüz Tokyo için bir seyahat uyarısı yayınlamadı ; ancak bunu herz an yapması bekleniyor ve 22 Ekim 2017 Pazar gününden 23 Ekim 2017 Pazartesi gününe kadar uçuşların etkilenmesini bekliyor .
  • Singapore Airlines , Tokyo için henüz bir seyahat uyarısı yayınlamadı ; ancak bunu her an yapması bekleniyor ve 22 Ekim 2017 Pazar gününden 23 Ekim 2017 Pazartesi gününe kadar uçuşların etkilenmesini bekliyor.
  • Japonya Havayolları henüz Tokyo ya da Japonya’daki başka herhangi bir şehre herhangi bir seyahat uyarısı vermedi, ancak bazı uçuşlar çeşitli havaalanlarında iptal etti.
  • All Nippon Airways, bu yazının yazıldığı tarihte henüz seyahat uyarıları veya ihbarlar vermemiş durumda.

Bu tehlikeli bir fırtınadır ve ciddiye alınmalıdır. Genişletilmiş seyahat uyarılarının Super Typhoon Lan ile ilgili daha fazla havayolundan açıklama yapması bekleniyor.

TAYFUN, JAPONYA UÇUŞLARINI ETKİLEYECEK 2 Nisan 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu