Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

TAYFUN, JAPONYA UÇUŞLARINI ETKİLEYECEK

Önümüzdeki birkaç gün içinde Japonya’ya gidiyorsanız, gecikmeler ve uçuş iptali bekleyin. Seyahat planlarınızı olumsuz şekilde etkileyebilecek bu tropik hava sistemiyle ilgili en yeni bilgileri güncel tutun. Daha iyisi, seyahatinizi ertelemek veya iptal etmek daha iyi bir seçenek olabilir.

Planlanan bir uçuşunuz varsa, uçuşunuz ertelenmiş veya iptal edilmiş olabilir – ve güzergahınızı değiştirmek için bir ücretten feragat hakkınız olabilir. Bu bölgelerden birinde araç kullanıyorsanız, bozulan hava koşullarına ve trafik sorunlarına dikkat edin.

İşte bu tropik hava sisteminin sonucu olarak seyahat uyarıları yayınlayan havayolu şirketleri:

  • American Airlines , Osaka Kansai, Okinawa, Nagoya ve her iki uluslararası havaalanı için 23 Ekim 2017 Pazartesi günü Tokyo’da seyahat uyarıları yayınladı. 24 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyonun yapılması gereken son gündür.
  • United Airlines , 22 Ekim 2017 Pazar, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Tokyo’daki Fukuoka, Nagoya, Osaka ve her iki uluslararası havaalanı için seyahat uyarıları yayınladı ; 31 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gerektiği son gündür.
  • Delta Air Lines 22 Ekim 2017 Pazar, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Tokyo’daki Fukuoka, Nagoya, Osaka ve her iki uluslararası havaalanı için seyahat uyarıları yayınladı ; ve 27 Ekim 2017 Cuma, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gereken son gündür.
  • Hawaiian Airlines , Ekim 21, 2017, Cumartesi, 24 Ekim 2017, Salı boyunca Osaka ve Tokyo için seyahat uyarıları yayınladı ; 31 Ekim 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyon yapılması gerektiği son gündür.
  • Air Canada , 20 Ekim 2017 Cuma, 24 Ekim 2017 Salı boyunca Japonya’daki belirsiz havaalanlarında seyahat uyarıları yayınladı ; ve 7 Kasım 2017 Salı, biletlerin yenilenmesi ve yeniden rezervasyonun yapılması gereken son gündür.
  • Cathay Pacific Airways , 21 Ekim 2017 – 24 Ekim 2017 tarihleri ​​arasında Cumartesi günü Fukuoka, Nagoya, Osaka, Okinawa ve Tokyo için seyahat uyarıları yayınladı ; ve 30 Kasım 2017 Perşembe, biletlerin yenilenmesii ve yeniden rezervasyon yapılması seyahatinin başlamasının son günüdür.
  • Hong Kong Havayolları henüz Tokyo için bir seyahat uyarısı yayınlamadı ; ancak bunu herz an yapması bekleniyor ve 22 Ekim 2017 Pazar gününden 23 Ekim 2017 Pazartesi gününe kadar uçuşların etkilenmesini bekliyor .
  • Singapore Airlines , Tokyo için henüz bir seyahat uyarısı yayınlamadı ; ancak bunu her an yapması bekleniyor ve 22 Ekim 2017 Pazar gününden 23 Ekim 2017 Pazartesi gününe kadar uçuşların etkilenmesini bekliyor.
  • Japonya Havayolları henüz Tokyo ya da Japonya’daki başka herhangi bir şehre herhangi bir seyahat uyarısı vermedi, ancak bazı uçuşlar çeşitli havaalanlarında iptal etti.
  • All Nippon Airways, bu yazının yazıldığı tarihte henüz seyahat uyarıları veya ihbarlar vermemiş durumda.

Bu tehlikeli bir fırtınadır ve ciddiye alınmalıdır. Genişletilmiş seyahat uyarılarının Super Typhoon Lan ile ilgili daha fazla havayolundan açıklama yapması bekleniyor.

TAYFUN, JAPONYA UÇUŞLARINI ETKİLEYECEK 3 Mart 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu