Latest Posts

TAV İşletme Hizmetleri’ne Skytrax’ten bir ödül daha

86 / 100

TAV İşletme Hizmetleri’ne Skytrax’ten bir ödül daha

19 ülkede işlettiği 80’e yakın yolcu salonu ile sektörün liderleri arasında yer alan

TAV İşletme Hizmetleri, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax’ten bu yıl da ödül aldı. Muscat Uluslararası Havalimanı Primeclass Lounge, Dünyanın En İyi Lounge’ları arasında ikinciliği kazandı ve bu yıl da Orta Doğu’nun en iyisi oldu.

Dünyanın farklı noktalarında misafirlerine sunduğu konfor ve ayrıcalıklar ile uçtan uca bir seyahat deneyimi yaşatmayı hedefleyen, 19 ülkede işlettiği 80’e yakın yolcu salonu ile sektörün liderleri arasında yer alan TAV İşletme Hizmetleri, sektördeki başarısını kazandığı ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. 

TAV İşletme Hizmetleri

Dünya Havayolu Ödülleri 2022 kazananları, havacılık sektöründe müşteri memnuniyetini değerlendiren ve tanıyan bağımsız bir kuruluş olan Skytrax tarafından açıklandı. Yolcuların değerlendirmesi ile Muscat Uluslararası Havalimanı Primeclass Lounge, Dünyanın En İyi Bağımsız Havalimanı Lounge Ödülü’nü ikincilikle kazandı.

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın: Hizmetlerimizi geliştirmeye, ekosistemimize ilham vermeye devam edeceğiz

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su   Güçlü Batkın, “Yılda yaklaşık on milyon yolcuya dokunuyoruz, sorumluluğumuzun, sahip olduğumuz büyüklüğün farkında olarak işlerimizi yürütüyor ve müşteri memnuniyetini odağımıza alıyoruz. Misafirlerimize eşsiz ve kusursuz bir seyahat deneyimi yaşatmak için çok çalışıyoruz, aldığımız bu ödüller de bunu başardığımızın bir kanıtı diye düşünüyorum.  

TAV İşletme Hizmetleri

Muscat Primeclass Lounge ilk açıldığından beri bu ödülü iki kez kazandı. Ayrıca şunu da söylemek isterim, 2021 yılında Skytrax tarafından “Orta Doğu’nun En İyisi” seçilmiş olan Muscat Primeclass Lounge, kısa bir süre önce, tam 1 milyonuncu ziyaretçisini ağırladı. Hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmeye, ekosistemimize ilham vermeye ve sektörü büyütmeye devam ediyoruz” dedi. 

TAV İşletme Hizmetleri’nin Primeclass markası, hijyen, konfor ve güvenli seyahat uygulamalarıyla geçtiğimiz yıl da Skytrax’ten 2 ödül kazandı. Ankara, İzmir, Riga & Tiflis Primeclass özel yolcu salonları   “COVID-19 Havayolu Özel Yolcu Salonu Hijyen ve Güvenlik Derecelendirmesi”nde en yüksek kategori olarak 5 yıldız aldı. Primeclass, salgın döneminde Skytrax’iin “Dünyanın En Güvenilir Yolcu Salonları“nı değerlendirdiği listede 5 yıldız alan ilk özel yolcu salonu unvanına da sahip bulunuyor.

TAV İşletme Hizmetleri

TAV İşletme Hizmetleri Hakkında

TAV Havalimanları Holding’in bir iştiraki olan TAV İşletme Hizmetleri, 19 ülkede 80’e yakın özel yolcu salonu ile  pazarında dünya liderleri arasında yer almaktadır. TAV İşletme Hizmetleri, misafirlerine seyahate dokunan her alanda uçuş öncesi ve sonrasını kapsayan uçtan uca konforlu ve ayrıcalıklı bir deneyim sağlamayı hedeflemektedir. Portföyünde yolcu karşılama ve uğurlama hizmetleri, hızlı geçiş, sadakat programı, TAV havalimanlarında ticari alanların yönetimi gibi hizmetler de bulundurmaktadır.

Primeclass, TAV Passport, Tavport.com, LoungeMe, Airporteasy.com, Hello Sky’s Air Rooms gibi markalarıyla havayolu yolcularına global platformlarda seçkin alternatifler yaratan TAV İşletme Hizmetleri’nin operasyonları, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Kafkaslar ve Orta Asya, Afrika, Latin, Orta ve Kuzey Amerika bölgelerinde devam etmektedir. 

Latest Posts

POPULER