Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Havacılık

TAHLİYE UÇUŞU YAPAN ÖZEL JETLERE HANGARDA KONAKLAMA İMKÂNI

ZİVER AİR’DEN TAHLİYE UÇUŞU YAPAN ÖZEL JETLERE HANGARDA KONAKLAMA İMKÂNI

66 / 100

ZİVER AİR’DEN TAHLİYE UÇUŞU YAPAN ÖZEL JETLERE HANGARDA KONAKLAMA İMKÂNI

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık deprem felaketinin ardından ZİVER Air vatandaşlarımızın yanında olmaya çalışıyor. Bir çok ilimizde yıkıma yol açan ‘Asrın Felaketi’ olarak adlandırılan bu depremlerin yaralarını hep beraber saracağız.

 

Bu zorlu günleri hep beraber birlik, beraberlik ve dayanışmayla aşacağımız temennisiyle, ZİVER Vakfı ve ZİVER Ailesi 10 deprem bölgesinde yardım çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan deprem bölgesine tahliye/yardım uçuşu yapan yerli ve yabancı özel jet trafiği için ZİVER Air olarak yeni bir çalışma daha yaptı.

ZİVER Air Ailesi , Ankara Esenboğa Havalimanı’nı kullanan ve hangar anlaşması bulunmayan tahliye/yardım amaçlı uçuş yapan yerli/yabancı tüm özel jetlere hangarlarının kapısı açıyor.

ZİVER Air Yönetim Kurulu Başkanı, iş İnsanı Veysel DEMİRCİ Bey;

” Yerli ve yabancı tüm özel jetlere Ankara Esenboğa Havalimanı’nda bulunan hangarlarımızda konaklama imkânı sunup, hiçbir ücret talep etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.” 

“Yaşadığımız deprem felaketinde hayatını kaybeden canlarımıza tekrar Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyoruz. ” dedi.

TÜM ÜLKEMİZE GEÇMİŞ OLSUN.

TAHLİYE UÇUŞU YAPAN ÖZEL JETLERE HANGARDA KONAKLAMA İMKÂNI 20 Mart 2023

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu