74 / 100

SwissWorldCargo Tayfun Kozan Vefat Etti

Swiss Kargonun Tayfun abisi vefat etti. Havaşta çalıştığım dönemde Swissair’e harekat memurluğu yaptığım zamandan tanıdığım, Swissair’e geçtikten sonra da Swiss Kargo’nun son 2 çalışanı olarak havayolu defterini kapattığım Tayfun abimin vefat haberini üzülerek aldım.

Beyefendi kişiliği, sakin yapısı, insanları kırmaktan imtina eden ve her zaman güler yüzlü abimiz, Tayfun Kozan yakalandığı covid19 hastalığı sebebiyle Hakkın rahmetine kavuştu.

Merhum abimize Allah’tan cennet mekanlar dilerim. Acılı ailesine, geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dilerim.

Başımız sağolsun…

Geçen sene vefat eden kardeşi için yazdığı yazıyı sizlerle paylaşıyorum.

Tek Kardeşim Tayyar dün dünya hayatına veda etti.
Abi olarak zor bir görevle onu toprakla buluşturduk.Bu yaşanan olağan üstü şartlarda acımızı paylaşma çabası içinde bizlere ulaşmaya çalışan tüm sevenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi ve rızamızı iletmek isterim.Allahımız da sizlerden razı olsun.İyiki sizler varsınız.Hepinize tüm ailemiz adına esenlikli,mutlu bir dünya hayatı dilerim.

Cenazesi 16 Mart Çarşamba günü Topkapı Çamlık Mezarlığında kabri başında saat 12:00’de cenaze namazı kılınarak defnedilecektir.

Tayfun Kozan 1
SwissWorldCargo Tayfun Kozan Vefat Etti 2