Latest Posts

Swissport ve Türk Hava Yolları 5 yıllık sözleşme imzaladı

Swissport, Türk Hava Yolları’nın (TK) Belçika’daki Brüksel Havalimanı’ndaki (BRU) faaliyetlerini yürütmek için beş yıllık bir hava kargo elleçleme sözleşmesi imzaladı.

Yeni sözleşme, şirket ile taşıyıcı arasında Amsterdam Schiphol Havalimanı’ndaki (AMS) beş yıllık bir işbirliğinin yenilenmesinin ardından geldi.

Bu ay yürürlüğe girmesi planlanan sözleşme, üç haftalık kargo uçuşları için hava kargo elleçleme ve rampa hizmetlerini ve havalimanındaki normal yolcu uçuşları için kargo elleçlemeyi içeriyor.

Türk Hava Yolları, Swissport’un Brüksel kargo kompleksinin yanındaki yeni dört katlı ofis binasına da taşınacak.

Swissport Belçika, Hollanda ve Danimarka Genel Müdürü Thierry Miremont, “Türk Hava Yolları’nı Brüksel’de yeni bir müşteri olarak görmekten büyük gurur duyuyoruz. Beş yıllık sözleşme, kapsamlı bir seçim sürecinin sonucudur ve uzun süredir devam eden ve başarılı uluslararası işbirliğimizi sağlamlaştırmaktadır. “

Turkish Cargo Batı Avrupa bölge direktörü Raşit Yılmaz, “Ağımızı genişlettiğimiz ve ilaç gibi özel ürünlere daha fazla odaklandığımız için Brüksel Havalimanı bizim için önemli bir kapı.

Amsterdam’da Swissport ile yıllarca süren başarılı işbirliğinden sonra, Brüksel’de Swissport ile bu genişletilmiş ortaklığı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Küresel deneyimleri ve iyi donanımlı tesisleri, hedeflerimize ulaşmada kilit rol oynayacak. “

turkishcargo freighter

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.