Hava Kargo Hakkında Herşey
HavayoluTurizm

Southwind Airlines, 2024 Yaz Sezonunda Dalaman – Londra Stansted Hattını Açıyor! 

62 / 100

Southwind Airlines, 2024 Yaz Sezonunda Dalaman – Londra Stansted Hattını Açıyor!

Southwind Airlines, 2024 yaz sezonunda Dalaman ile Birleşik Krallık arasında hizmet sunmayı planlıyor. Havayolu, geçtiğimiz günlerde Dalaman – Londra Stansted güzergahı için rezervasyonları açtı. Bu yeni rota, 30 Mart 2024 tarihinden itibaren haftada 2 uçuşla başlayacak ve 16 Mayıs 2024 tarihinden itibaren haftada 3 uçuşa çıkacaktır. Bu rotada Airbus A321 tipi uçaklar kullanılacak.

Uçuş detayları şu şekildedir:

  • 2S813 DLM1625 – 2050STN (321) – Salı, Cuma, Pazar
  • 2S814 STN1030 – 1425DLM (321) – Salı, Cuma, Pazar

Bu yeni rota, özellikle Türkiye’nin popüler turistik destinasyonlarından biri olan Dalaman ile Londra Stansted arasında seyahat etmeyi planlayan yolcular için heyecan verici bir seçenek sunacak. Southwind Airlines, Airbus A321 uçağı ile gerçekleştireceği bu seferlerle, konforlu ve güvenli bir seyahat deneyimi sağlamayı hedefliyor.

Seyahatseverler, 2024 yazında Dalaman’ın güzelliklerini keşfetmek ve Londra Stansted’a sorunsuz bir şekilde ulaşmak için Southwind Airlines’ın bu yeni rotasını değerlendirebilirler. Bu açılış, hem turistik hem de iş amaçlı seyahat edenler için seyahat planlarını çeşitlendirmelerine olanak tanıyacak.Southwind Airlines, 2024 Yaz Sezonunda Dalaman - Londra Stansted Hattını Açıyor!  20 Nisan 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu