Latest Posts

SKYhub’tan iş ortaklarına iftar daveti

82 / 100

SKYhub’tan iş ortaklarına iftar daveti

SKYhub ve Air Astana ortaklığında düzenlenen iftar davetinde turizm sektörünün temsilcileri bir araya geldi

SKYhub ve Air Astana’nın 27 Nisan 2022 Çarşamba akşamı Radisson Blu Sultanahmet Otel’de düzenlediği iftar daveti kapsamında Türkiye’de faaliyet gösteren havayolu firmalarının, MICE ve leisure acentalarının temsilcileri bir araya geldi.

Bu davet ile SKYhub, sektör paydaşlarıyla bir araya gelerek Ramazan’ın birlik, beraberlik ve paylaşım ruhunu bir kez daha yaşattı.

İftar yemeği kapsamında SKYhub Outbound Müdürü Orhan Durmuş konukları selamlayarak; kısa bir konuşma yaptı.

Orhan Durmuş, iki yıl pandemi nedeniyle ara verdikleri iftar davetine önümüzdeki yıllarda SKYhub olarak geleneksel hale getirmeyi planladıklarını belirtti.

SKYhub Daveti’nde orta oyunu ile katılımcılarla eski Ramazanlara yolculuk yapıldı.

Skyhub, Iftar Daveti
SKYhub’tan iş ortaklarına iftar daveti 2

AIR ASTANA’DAN HEDİYE UÇAK BİLETİ

Gecenin sonunda SKYhub, Air Astana ve Kore Turizm Organizasyonu İstanbul Bürosu ortaklığında düzenlenen çekilişte katılımcılara uçak bileti olmak üzere birçok hediyeler sunuldu.

AIR ASTANA TÜRKİYE OPERASYONLARINA AĞIRLIK VERİYOR

SKYhub’ın iftar davetine katılan Air Astana Türkiye Ülke Müdürü Nadya Özcan, “Air Astana’nın bu yıl Türkiye operasyonlarına ağırlık vermeye başladığını ve yaz sezonunda Kazakistan’ın Almatı kentinden Bodrum ve Antalya’ya yönelik charter uçuşlarıyla Türkiye turizmine bir nebze olsun katkı sağlayacaklarından dolayı memnun olduklarını” belirtti.

Air Astana Türkiye Satış ve Pazarlama Müdürü Selçuk Demir de sıcak karşılaması ve çekiliş organizasyonundaki desteğiyle davet süresince organizasyona katkı sağladı.

Kaynak: https://www.turizmgunlugu.com/2022/04/28/skyhub-iftar-daveti-2022/

Latest Posts

POPULER