Latest Posts

SİNGAPUR HAVA YOLLARI İSTANBUL SEFERLERİ DEVAM EDİYOR

SİNGAPUR HAVA YOLLARI TÜRKİYE’DE YOLA DEVAM DEDİ 

 
Pandemi nedeniyle İstanbul seferlerine kısa bir ara veren Singapur Hava Yolları’ndan beklenen güzel haber geldi.  Hava yolu yönetimi Türkiye’deki 33 yıllık serüvene beklendiği üzere kaldığı yerden devam etme kararı aldı.  

24 Mart 2020’de durdurulan seferler, 26 Ağustos 2020 itibarıyla haftada 1 seferle devam edecek. Bir sonraki duyuruya kadar aşağıdaki tarife ile seferler düzenlenmeye devam edecektir. 

Uçuş No Gün Kalkış İstasyonu Kalkış Saati Varış İstasyonu Varış Saati Uçak Tipi 
SQ  0392 Çarşamba Singapur  23.30 Istanbul 06.30 (+1) A350-900 
SQ  0391 Cuma Istanbul 00.05* Singapur 17.05 A350-900 

* Uçuş Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece 00:05’de kalkacaktır, Perşembe günü havalimanında olunması gerekmektedir. Check-in kontuarları 21.00’de açılıp 23.00’da kapanacaktır.  

+1: Bir sonraki gün 

Uçuşlara devam edilirken yeni normalde yolcuların konforu ve güvenliği için alınan tüm önlemler devrede olacak. Sağlık sektörü uzmanları, kanun koyucular, iş ortaklarımızın tavsiyeleri ve yolcularımızdan gelen geribildirimler sonucu geliştirdiğimiz bu önlemler uçak içinde ve seyahat boyunca güvenli bir ortam oluşturarak en iyi seviyede deneyim sağlamamıza olanak verdi. 

Uçuş öncesi aşamada, havaalanında, uçakta ve varış havaalanında alınan sağlık ve güvenlik önlemleri hakkında bilgi içeren yeni bir çevrimiçi broşür de mevcuttur.

Bu e-broşür tüm yolcularımıza uçuşlarından önce gönderilecektir. 

Pandemi sebebiyle birçok ülkede farklı giriş prosedürleri uygulanmaktadır. Seyahat edeceğiniz ülkeye girmeye elverişli olup olmadığınızı kontrol etmeyi unutmayın. Sizleri en kısa sürede yeniden uçağımızda görmek için sabırsızlanıyoruz. 

Resim
ResimResimResim

Latest Posts

POPULER