Latest Posts

SİNGAPUR EKİPLERİ TAM SET AŞILARINI TAMAMLADI

SİNGAPUR HAVA YOLLARI, SCOOT VE SILKAIR TAM SET AŞILANAN PİLOTLAR VE KABİN EKİPLERİ İLE İLK UÇUŞLARINI GERÇEKLEŞTİRİYOR

SIA Group bünyesindeki üç yolcu hava yolunun tümü – Singapur Hava Yolları (SIA), SilkAir ve Scoot – bugün dünyada aşılanmış pilotlar ve kabin ekibiyle birlikte uçuş gerçekleştiren ilk taşıyıcılar arasında olacak.

Aşılanmış mürettebattan oluşan ilk uçuş, 11 Şubat 2021’de Jakarta, Endonezya’ya yerel saatle 09:30’da (GMT+8) giden SIA uçuşu SQ956, Bangkok, Tayland’a 09:30’da kalkan Scoot’un TR606 uçuşu ve SilkAir’in MI608 uçuşu Phnom Penh, Kamboçya’ya 16:30’da hareket edecek.

Singapur hükümeti, ülkenin aşılama uygulamasında havacılık sektörüne öncelik verdi. Bu, sektörün öneminin yanı sıra SIA Grubu’nun Singapur’un ekonomik iyileşmesinde ve Covid-19 ile mücadelede oynadığı önemli rolü yansıtıyor.

SIA Group bünyesindeki operasyon ekibi, bugüne kadar kabin ekibinin ve pilotların %90’ından fazlasının aşıya kaydolmasında çok olumlu yanıt verdi.

Singapur Hava Yolları CEO’su Goh Choon Phong, “Meslektaşlarımızın aşı için güçlü kabul oranı bizi çok teşvik ediyor. Aşılar, sağlam test rejimleri ile yerde ve havada uygulanan geniş kapsamlı güvenli yönetim önlemleri ile birlikte sınırların yeniden açılması ve seyahat güveninin artırılması için anahtar olacaktır. Çalışanlarımız için daha fazla koruma sağlıyorlar ve müşterilerimize ek bir güvence katmanı sağlıyorlar.” dedi.

Singapur Hava Yollari Scoot ve Silkairin Tam Set Asilanan Kabin Ekipleri 2

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.