Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

Qatar Airways, yolcularını 2021’de dünyayı yeniden keşfetmeye davet ediyor

Çocuklar 31 ocak 2022’ye kadar Qatar Airways ile ücretsiz uçuyor

Havayolu, 369$’dan başlayan özel fiyatlar sunuyor

Bu yıl ailenizi ve arkadaşlarınızı ziyaret ederken kullanabileceğiniz yüzde 35’e varan indirimden yararlanın

İstanbul / Türkiye –  Qatar Airways, gezginleri olağanüstü bir yolculuğa çıkmaya ve özlenen yerleri yeniden keşfetmeye davet eden kampanyasını bugün başlattı. En sevdiğiniz tatil yerlerine indirimli fiyatlar, arkadaşlarınızı ve ailenizi ziyaret ederken kullanabileceğiniz yüzde 35’e varan indirim ve 31 Ocak 2022’ye kadar yapılacak seyahatlarde çocuklara özel ücretsiz uçuşlar da kampanyanın sunduğu fırsatlar arasında yer alıyor. 

Havayolunun özel tekliflerinden yararlanmak ve bir sonraki seyahatinizi önceden planlamak için Doha saati ile 8 Ocak 00:01’den,15 Ocak 23:59’a kadar rezervasyon yapabilirsiniz.

Dünyanın En İyi Havayolu Qatar Airways, hem Economy Class’ta hem de Business Class’ta özel fiyatlar sunuyor. Ailenizle hayalini kurduğunuz tatile çıkmak için önceden plan yaparak, Qatar Airways’in çocuklara özel ücretsiz uçma teklifinden yararlanabilirsiniz. (Sadece vergiler ve ek ücretler ödenmektedir). Havayolu ayrıca, arkadaşlarınızı ve/veya ailenizi ziyaret etmek için bir sonraki seyahatinizde kullanabileceğiniz yüzde 35’e varan inanılmaz indirimler ve 40 kg’a kadar bagaj hakkı da sunmaktadır. 

Qatar Airways, yolcularını 2021'de dünyayı yeniden keşfetmeye davet ediyor 22 Haziran 2024

Ek olarak, Privilege Club üyeleri online rezervasyon yaptıklarında iki kat Qmil ve mobil uygulama üzerinden rezervasyon yaptıklarında ise yüzde 50 daha fazla bonus Qpoints kazanacaklar. Ödüllü Hamad Uluslararası Havalimanı yolcu salonu rezervasyonlarında kullanabileceğiniz yüzde 20’ye varan indirim, Al-Maha karşılama hizmetlerinde kullanabileceğiniz yüzde 20’ye varan indirim ve çevrimiçi rezervasyonda fazla bagaj hakkı için kullanabileceğiniz yüzde 20’ye varan indirim ile yolculuğunuzu taçlandirabilirsiniz. Kampanyayla ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak için https://www.qatarairways.com/tr-tr/offers/plan-ahead.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Qatar Airways Güneydoğu Avrupa Ülke Müdürü Ferit Aksun şunları söyledi: “Sunduğumuz özel fiyatlar ve kampanyalarla, yolcularımızın seyahat aşkını kucaklamaya, bir sonraki yolculuklarını planlamaya, dünyanın sunduğu güzellikleri keşfetmeye ve yeni anılar biriktirmeye davet ediyoruz. Qatar Airways olarak, yolcularımıza sakin bir plajda dinlenirken, olağanüstü kentsel silüetlere hayranlıkla bakarken ya da nefes kesici manzaralarda gezinirken dünyayı yeniden keşfetme fırsatı sunuyoruz. Yolcularımız, 30 Nisan 2021’e kadar satın aldıkları biletlerde, sınırsız tarih veya uçuş noktası değişiklikleri ve kesintisiz iade de dahil Garantili Esneklikten faydalanabilirler.”

Qatar Airways, pandemi sırasında insanları evlerine ulaştırma misyonunu yerine getiren en büyük uluslararası havayolu oldu. Covid-19 salgınının başlangıcından bu yana gerçekleştirdiği uçuşlarla 3.1 milyondan fazla yolcuyu güvenle evlerine ulaştırdı ve 470’ten fazla charter tahliye uçuşu ve ekstra sektörel uçuşlar gerçekleştirmek için dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve şirketlerle yakın bir şekilde çalıştı. Havayolunun çabaları 150.000’den fazla insanın ülkelerine güvenle ulaşmasını sağladı ve gemi adamları gibi belirli sektörlerde çalışan insanlar için yaşam hattı sağlamış oldu.

Katar Devleti’nin ulusal taşıyıcısı, şu anda 110’dan fazla destinasyona hizmet veriyor ve mart ayının sonuna kadar uçuş ağını 129 noktaya çıkarmayı hedefliyor. Qatar Airways, önemli merkezlerde yaptığı frekans artırımlarıyla yolcularına mükemmel bağlantılar sunmanın yanı sıra, ihtiyaç halinde seyahat tarihlerini veya varış noktalarını ücretsiz olarak değiştirme imkanı sunuyor.

Yolcular, Qatar Airways’in 30 Nisan 2021 tarihinden önce düzenlenen tüm biletleri için sınırsız tarih değişikliği ve kesintisiz iade sunduğununun farkında olarak, 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapacakları seyahatler için gönül rahatlığı ile uçuş rezervasyonu yapabilirler. Havayolunun sektöre liderlik eden esnek rezervasyon politikası ayrıca qatarairways.com üzerinden satın alınan biletler için yüzde 10 ek değerle bir seyahat kuponu ile takas imkanı da sunuyor. Tüm şartlar ve koşullar için qatarairways.com/Flexibility adresini ziyaret edebilirsiniz.

Birçok Uluslararası ödülü bulunan Qatar Airways, Skytrax tarafından düzenlenen 2019 Dünya Havayolu Ödülleri’nde “Dünyanın En İyi Havayolu” ve “Orta Doğu’nun En İyi Havayolu” seçildi. Ayrıca çığır açan bir Business Class deneyimi sunan Qsuite sayesinde, “Dünyanın En İyi Business Class”ı ve “En İyi Business Class Koltuğu” ödüllerine layık görüldü. Qsuite, 1-2-1 konfigürasyonlu koltuk düzeni ile, yolculara gökyüzündeki en geniş, tam mahremiyet sağlayan, konforlu ve sosyal mesafeli Business Class hizmetini sunuyor. Qatar Airways ayrıca, havayolu sektöründe mükemmelliğin zirvesi olarak kabul edilen ve saygı duyulan “Yılın Havayolu” ödülünü beş kez alan tek havayoludur.

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu