Latest Posts

Qatar Airways İstanbul için İş İlanı Açtı

81 / 100

Qatar Airways İstanbul için İş İlanı Açtı

Qatar Airways Türkiye’de farklı pozisyonlar için eleman alacak. Havalimanı Hizmetleri Temsilcisi ve İnsan Kaynakları Koordinatörlüğü için ilan açan havayolu pozisyonlarla ilgili kariyer sayfasında şöyle bilgi veriyor;

İstanbul, Türkiye merkezli İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak Uluslararası İnsan Kaynakları ekibimize katılmanız için bu heyecan verici fırsatı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak – Yer Hizmetleri, Ticaret ve Kargo bölümlerindeki bölüm yöneticilerine çalışan ilişkileri, ücret ve yan haklar, liderlik gelişimi, performans yönetimi ve yetenek yönetimi alanlarında destek sağlayacaksınız.

Başvuru ve detay için link:

https://careers.qatarairways.com/global/en/job/146707/HR-Coordinator-Istanbul

Sabiha Gökçen Havalimanı için;

Havalimanı Hizmetleri Temsilcisi olarak, havalimanı terminalinde müşterilere beş yıldızlı hizmet vererek operasyonu destekleyecek ve seyahat ederken müşteriler için keyifli bir havalimanı ortamı yaratmaya yardımcı olacaksınız. Kaliteli bir hizmet sunacak ve güvenlik politikalarına ve güvenlik standartlarına bağlı kalacaksınız.

Başvuru ve detay için link:

https://careers.qatarairways.com/global/en/job/158147/Airport-Services-Agent-Sabiha

Qatar Airways kış sezonunda İstanbul Havalimanı’ndan günde 2, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan günde 2 ve Ankara Esenboğa havalimanından ise haftada 5 olmak üzere Türkiye’den her hafta toplamda 35 uçuş gerçekleştiriyor. Havayolu Haziran ayı itibarıyla İzmir, Adana, Antalya ve Bodrum seferlerine de yeniden başlıyor olacak.

qatar airways, istanbul

Latest Posts

POPULER