Latest Posts

Qatar Airways, Diptyque Özel Ortaklığı

85 / 100

Qatar Airways, İkonik Fransız Parfüm üreticisi Diptyque ile Özel Aktivite Kiti Ortaklığını Tanıttı

Ödüllü havayolu, her aktivite kitinin içinde ’34 Boulevard Saint Germain’ Eau de Toilette veya ‘Eau Rose’ Eau de Toilette imzasını sunacak

Premium yolcular, Doha’dan seçilerek giden uçuşlarda zarif Diptyque markalı aktivite kitlerinde özenle paketlenmiş vücut ve yüz bakım ürünleri ve Doha’ya seçilerek gelen uçuşlarda Diptyque’in imza ürünlerini içeren lüks ısmarlama hediye kutuları alacaklar.

DOHA, Katar – Qatar Airways, ikonik Fransız Parfüm üreticisi Diptyque’in özel aktivite kitleri ve hediye kutularının piyasaya sürülmesiyle uçaktaki lüks standardını bir kez daha yükseltiyor. Bu ısmarlama ürünler, Londra ve Paris’e A380 uçuşlarına ek olarak, Amerika, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki rotalarda First ve Business Class yolcuları için başlangıçta mevcut olacak.

Yeni olanak yelpazesi Diptyque markalı çantaların yanı sıra Diptyque’in özel oval markasını içeren hediye kutularından oluşur; erkek ve kadın yolcular için özelleştirilmiştir. Her Qatar Airways aktivite kiti ve hediye kutusu, aşağıdakiler dahil olmak üzere özel olarak seçilmiş Diptyque ürünleri sunar:

·       Besleyici Dudak Kremi- dudakları yatıştırmak ve yumuşatmak için güller ve menekşelerle zenginleştirilmiş

·       Vücut için Taze Losyon- portakal çiçeklerinin kokusu ile aşılanmış, tüm cilt tipleri için uykulu cildi yenilemek için

·       Temel Yüz Kremi- parlaklığı artırmak için dikenli armut özü ile besleyici ve ikmal

·       Diptyque koku- ‘Eau Rose’ Eau de Toilette – en iyi şamdan ve centifolia güllerinin bir infüzyonu veya markanın imzası olan ’34 Boulevard Saint Germain’ Eau de Toilette kehribar, pazı, tarçın ve gül notaları.

Diptyque
Qatar Airways, Diptyque Özel Ortaklığı 3

     

Qatar Airways’in sürdürülebilirliğe odaklanması doğrultusunda Diptyque çantalar vegan deriden, göz farı ve çoraplar ise RPET’ten* yapılmıştır.

Qatar Airways Group İcra Kurulu Başkanı, Sayın Akbar Al Baker şunları söyledi: “Yolcunun deneyimini yükseltmedeki sürekli yeniliğimiz nedeniyle dünyanın en iyi havayolu şirketiyiz. Müşterilerimizin yolculuğunu geliştirmek ve beklentilerini aşmak için sürekli yeni yollar arıyoruz. Müşterilerimiz, Diptyque’in kadınlar ve erkekler için özel kokuları da dahil olmak üzere aktivite kitlerinin içinde çok sayıda ürün keşfetmekten mutluluk duyacaktır. Diptyque ile yaptığımız bu özel ortaklık sayesinde, diğer tüm havayolları için çıtayı yükselterek Premium seyahati daha da yükselttik.

“Sadece iki öncü markanın iş birliği yapması ve ‘ilkler’ geleneğimizi sürdürmesi kaçınılmazdı. Qatar Airways’in, uçakta ve salonlarımızda sunulan tuvalet olanaklarını tamamlayan, uçakta Diptyque ürünleri sunan tek havayolu olduğunu söylemekten gurur duyuyorum. Bu ortaklık, birinci sınıf yolcu deneyimimizi daha da geliştirir ve müşterilerimizi tekrar uçağımızda ağırlayana kadar yolculuklarının kalıcı anılarıyla baş başa bırakacaktır.”

Diptyque İcra Direktörü Fabienne Mauny şunları söyledi: “Seyahat, yetiştirdiğimiz bir zarafettir. Diptyque bu nedenle Qatar Airways yolcularına, sağlıklı yaşam ve gökyüzündeki mutluluğu için sunmaktan mutluluk duyuyor. Değerli parfümlerimizi bir araya getirmek için dünyanın dört bir yanından en asil malzemeleri arıyoruz. Bu seçkin koleksiyonla yolculara büyüleyici bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.”

Qatar Airways, Fransız Parfümcü ‘Diptyque’ ile özel ortaklığına ilk kez Mart 2021’de girdi ve tuvalet ürünlerini hamad Uluslararası Havaalanı’ndaki (HIA) Premium salonlarında ve uçakta sundu. Ürün yelpazesi Temel Yüz Kremi, Aşılanmış Yüz Suyu, Kadife El Losyonu, el yıkama, duş jeli, şampuan ve saç kremi, Taze Vücut Losyonu ve El Yıkama Jeli Durulama ürünlerinden oluşmaktadır. İş birliği, Diptyque’in Fransız yaşam sanatını ve Qatar Airways’in beş yıldızlı mükemmellik standartlarını yansıtıyor.

Qatar Airways ve Diptyque arasındaki iş birliği, önde gelen uluslararası havayolu olanak ve ağırlama uzmanı FORMIA tarafından sektör lideri bu ilk koleksiyonu onaylıyor.

Diptyque
Qatar Airways, Diptyque Özel Ortaklığı 4

Birden fazla ödüllü havayolu şirketi Qatar Airways, geçtiğimiz günlerde uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2021 Dünya Havayolu Ödülleri’nde ‘Yılın Havayolu’ olarak açıklandı. Ayrıca ‘Dünyanın En İyi Business Class’ı’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Salonu’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Koltuğu’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Onboard Catering’ ve ‘Orta Doğu’nun En İyi Havayolu’ seçildi. Havayolu, eşi görülmemiş bir altıncı kez (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 ve 2021) ana ödülü kazanarak sektörün zirvesinde tek başına durmaya devam ediyor.

Diptyque hakkında:

1960’ların Paris’inin sanatsal, entelektüel ve tam kalbi olan Bohem Saint Germain’de, zihinlerin buluşmasından yaratıcı bir macera doğdu. Öncü bir ruh ve dünyaya karşı sınırsız bir merakla hareket eden Yves Coueslant, Christiane Gautrot ve Desmond Knox-Leet Diptyque’e kapıları açtı.

Benlik ve ev için tekil parfümlerin yaratıcısı, kokulu cilt bakım ürünleri, arzu edilen dekoratif nesneler… ve hayal gücünü özgür getiren hikayeler.

Kokunun etkileşiminde, illüstrasyon ve büyüleyici desen, sevilen veya hayal edilen yerlerin, yaşanılan anların, paylaşılan yolculukların damıtılmış anılarıdır.

Diptyque, zengin, çağrıştırıcı bir evrene bir davette bulunuyor- saygı ve gerçeklik arasındaki bu yer, samimi ve evrensel arasındaki yer. Burada, özgürleşmiş hayal gücü dolaşabilir.

*RPET – plastik şişeler ve gıda kapları gibi ambalaj yapmak için kullanılan geri dönüştürülmüş polietilen tereftalat plastik.

Qatar Airways Hakkında:

Birden fazla ödüllü havayolu şirketi Qatar Airways, uluslararası hava taşımacılığı derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından yönetilen 2021 Dünya Havayolu Ödülleri’nde ‘Yılın Havayolu’ olarak açıklandı. Ayrıca ‘Dünyanın En İyi Business Class’ı’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Salonu’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Havayolu Koltuğu’, ‘Dünyanın En İyi Business Class Onboard Catering’ ve ‘Orta Doğu’nun En İyi Havayolu’ seçildi. Havayolu, eşi görülmemiş bir altıncı kez (2011, 2012, 2015, 2017, 2019 ve 2021) ana ödülü kazanarak sektörün zirvesinde tek başına durmaya devam ediyor.

Havayolunun evi ve merkezi olan Hamad Uluslararası Havalimanı (HIA), geçtiğimiz günlerde Skytrax 2021 Dünya Havalimanı Ödülleri’nde ‘Dünyanın En İyi Havalimanı’ olarak açıklandı. HIA, 2014 yılında faaliyete başladığından bu yana ‘Dünyanın En İyi Havalimanları’ sıralamasında istikrarlı bir şekilde yükseliyor.

Patentli bir Qatar Airways ürünü olan Qsuite, business class’ta sektörün ilk çift kişilik yatağının yanı sıra, bitişik koltuklardaki yolcuların sektörde türünün ilk örneği olan kendi özel odalarını oluşturmalarına izin veren gizlilik panellerine sahiptir.

Qatar Airways, yolcularının günlük 14.250 kalkışla 160’tan fazla ülkede 1.000’den fazla havaalanından yararlanmasını sağlayan küresel havayolu ittifakı oneworld’e katılan ilk Körfez havayolu şirketi oldu.

Qatar Airways’in uçak içi eğlence sistemi Oryx One, yolculara en yeni gişe rekorları kıran filmlerden, TV kutusu setlerinden, müziklerden, oyunlardan ve çok daha fazlasından 4.000’e kadar eğlence seçeneği sunuyor. Qatar Airways uçuşlarında uçan yolcular, ödüllü havayolunun yerleşik Wi-Fi ve GSM hizmetini kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları ve aileleriyle iletişimde kalabilirler.

Qatar Airways, hizmet verdiği küresel topluluğu zenginleştirmeye adanmış bir dizi heyecan verici uluslararası ve yerel girişimi gururla desteklemektedir. Resmi FIFA ortağı Qatar Airways, FIFA Dünya Kupası Katar 2022 de dahil olmak üzere birçok üst düzey spor etkinliğinin resmi sponsorudur.TM, sporu değerleri insanları bir araya getirmenin bir aracı olarak yansıtıyor, havayolunun kendi marka mesajının özünde olan- Birlikte Bir Yerlere Gitmek.

Qatar Executive, Qatar Airways Group’un özel jet kiralama bölümüdür. Lüks jet hizmetleri, operatörün tamamen sahip olduğu iş jeti filosunda dünya çapında kiralama için kullanılabilir. Qatar Executive, Gulfstream G500’ün dünyanın ilk ticari servis operatörü ve G650ER’in dünya çapındaki en büyük ticari operatörü olan Gulfstream’in G700’ün lansman müşterisidir. Qatar Executive’in hizmet portföyünde uçak yönetimi, bakım ve Sabit Tabanlı Operatör hizmetleri de yer almaktadır.

Latest Posts

POPULER