Latest Posts

Qatar Airways, 8 – 9 Ekim 2020 tarihlerinde en az yüzde 30 indirim sunuyor

Qatar Airways 30 Eylül 2021’e kadar yapılacak olan seyahatler için 8 – 9 Ekim 2020 tarihlerinde 48 saat sürecek en az %30 indirim sunuyor.

Qatar Airways Privilege Club üyeleri, promosyon döneminde rezerve edilen biletler için iki kat Qmil kazanacak.

Havayolu, yolculara esnek rezervasyon seçenekleri taahhüdünü genişletiyor.

Qatar Airways, yolcularını iki günlük özel promosyondan yararlanarak dünyayı yeniden keşfetmeye davet ediyor. Yolcular, minimum %30 indirim sunan kampanyadan Doha saatiyle 8 Ekim 00:01’den 9 Ekim 23:59’a kadar yararlanabilecekler.

Bu özel promosyon döneminde yolcular ayrıca %20’ye varan indirimlerle; fazla bagaj hakkı, Oryx ve Al Mourjan yolcu salonlarına giriş, Al Maha Karşılama ve Yardım Hizmetleri gibi seyahat deneyimlerini zenginleştirecek hizmetlerden de yararlanabilirler.  Qatar Airways Privilege Club üyeleri 8 ve 9 Ekim 2020 arasında rezerve edilen biletlerden iki kat Qmil kazanacaklar. 

Ek olarak Qatar Airways, 31 Aralık’tan önce satın alınan tüm biletler için esnek rezervasyon seçenekleri taahhüdünü genişletiyor. Seyahat planlarını değiştirmesi gereken yolcular, biletlerini iki yıl süreyle açığa alabilir (saklayabilir) veya sınırsız tarih değişikliğinden faydalanabilirler. Alternatif olarak, biletlerini %10 ek değerle ileri tarihli bir seyahatlerinde kullanabilecekleri bir kupon ile değiştirebilirler. Seyahat planları dış faktörlerden etkilenen yolcular (Qatar Airways Privilege Club üyeleri için aynı kıta içinde veya üye olmayanlar için 500 mil içerisinde) varış noktasını değiştirebilirler. Ayrıca biletlerini Qmil ile değiştirebilir veya hiçbir ücret ödemeden iade edebilirler. Şartlar ve koşullar için qatarairways.com/RelyOnUs adresini ziyaret edebilirsiniz.

Qatar Airways Güneydoğu Avrupa Ülke Müdürü Ferit Aksun: “Özel fiyatlarımızla, gezginlerin  seyahat tutkularına yeniden sıkıca sarılmalarını hedefliyoruz. Şimdi dünyanın sunduğu güzellikleri keşfetmenin ve yeni anılar biriktirmenin tam zamanı. Qatar Airways olarak yolcularımızı, gözlerden uzak bir plajda dinlenmeye, olağanüstü şehir manzaralarında büyülenmeye veya nefes kesici coğrafyalarda gezinmeye davet ediyoruz. Birlikte dünyayı yeniden keşfedelim, kaçırdığımız ve özlediğimiz şeylere geri dönelim. ” diye konuştu.

IATA’nın son verilerine göre; Qatar Airways, Nisan-Temmuz ayları arasında insanları evlerine ulaştırma misyonunu yerine getiren en büyük uluslararası havayolu oldu. Bu, havayolunun yolcularını güvenli ve hijyen kurallarına en üst seviyede dikkat ederek taşımada benzersiz bir deneyim edinmesine ve uçuş ağını etkin bir şekilde yeniden yapılandırmasına olanak sağladı. Havayolu, ayrıca merkezi olan Hamad Uluslararası Havalimanı’nda da en gelişmiş güvenlik ve hijyen önlemlerini etkin biçimde uyguladı.

Qatar Airways şu anda dünya çapında 90’dan fazla noktaya 650’den fazla uçuş gerçekleştiriyor. Qatar Airways’in uçuş operasyonları herhangi bir özel uçak tipi ile sınırlı değil. Havayolunun sahip olduğu modern, yakıt verimliliği açısından avantajlı ve çevreci filosu, her pazarda doğru kapasiteyi sunarak uçmaya devam edebileceği anlamına gelmektedir. COVID-19’un seyahat talebi üzerinde yarattığı etki nedeniyle havayolu şirketi, mevcut pazarda böylesine büyük bir uçağı kullanmanın ticari veya çevresel olarak doğru olmadığına inandığından, Airbus 380 filosunu park etme kararı almıştı. Havayolu; Afrika, Amerika, Avrupa ve Asya-Pasifik bölgelerine, stratejik açıdan uzun mesafeli hatlarda en ideal uçak tipi olduklarından ‘49 Airbus 350 ve 30 Boeing 787 filosu’ ile uçmaya devam etmektedir.

094cf8a6 9ead 4e44 96c4 34e4ad0719bc

Qatar Airways’in sağladığı uçak içi güvenlik önlemleri, kabin ekibi için Kişisel Koruyucu Ekipman (KKE) ve yolcular için ücretsiz bir koruyucu kit ve tek kullanımlık yüz siperlerini içermektedir. Qsuite ile donatılmış uçaklarda Business Class yolcuları, bu ödüllü koltuğun mahremiyet sağlayan hareketli bölümlerini ve “Rahatsız Etmeyin” göstergesini kullanma seçenekleri de dahil olmak üzere birçok kişisel alanın ve özgürlüğün keyfini çıkarabilirler. Qsuite; Frankfurt, Kuala Lumpur, Londra ve New York dahil olmak üzere 30’dan fazla varış noktasına yapılan uçuşlarda bulunmaktadır. Uygulanan önlemlerin tüm ayrıntıları için qatarairways.com/safety adresini ziyaret edebilirsiniz.

qatar airways Aircraft 1

Latest Posts

POPULER