Latest Posts

Primeclass, en prestijli ödülü Türkiye’ye getirdi

89 / 100

Primeclass, dünyada özel yolcu salonlarına verilen en prestijli ödülü Türkiye’ye getirdi 

Primeclass İzmir Adnan Menderes ile Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonları dünya havacılık sektörünün en prestijli derecelendirme kuruluşu Skytrax tarafından Covid-19 değerlendirmesinde 5 yıldız ile ödüllendirildi.

primeclass

TAV İşletme Hizmetleri’nin 20 ülkede 65 noktada faaliyet gösteren Primeclass markası, hijyen, konfor ve güvenli seyahat uygulamalarıyla, havacılık sektörünün global derecelendirme kuruluşu Skytrax’ten 2 yeni ödül daha kazandı. Skytrax, Primeclass İzmir Adnan Menderes ve Ankara Esenboğa havalimanlarındaki özel yolcu salonlarındaki denetimlerini pandemi dönemine özel belirlenen kriterlerle tamamladı. 

primeclass

Primeclass, pandemi döneminde Skytrax’in ‘Dünyanın En Güvenilir Yolcu Salonları”nı değerlendirdiği listede 5 yıldız alan ilk özel yolcu salonu unvanına da sahip…

primeclass

TAV İşletme Hizmetleri CEO’su Güçlü Batkın, “Pandemi dönemi ile birlikte hijyende çok yüksek bir standart artık sektörümüzün normalleri arasına girdi. Primeclass özel yolcu salonlarında ağırladığımız yolcularımıza, kendilerini güvende hissedecekleri ayrıcalıklı ve son derece kaliteli bir  hizmet kalitesini sağlamayı öncelikli sorumluluk alanımız olarak görüyoruz. 2021’in başında, Umman’daki Maskat ve Letonya’daki Riga salonlarımız ile Skytrax’in Covid-19 Havayolu Özel Yolcu Salonu Hijyen ve Güvenlik Derecelendirmesinden 5 yıldız alan dünyanın ilk bağımsız yolcu salonu işletmecisi olmuştuk. Bu küresel başarıyı globalde diğer servis noktalarımızda devam ettirirken, Türkiye’ye ödüllerle beraber getirmiş olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ” dedi.

Skytrax 150’nin üzerinde güvenlik protokolünü değerlendiriyor

Skytrax, dünya çapında havalimanları ve özel yolcu salonları ile   gerçekleştirdiği denetimlerde  müşteri ve çalışanlar için gelişmiş güvenlik hizmetlerinin sağlanması adına tüm hizmet ve personel ile ilgili 150’nin üzerinde güvenlik protokolünü değerlendirerek sertifikaları hazırlıyor.

primeclass

Skytrax’in değerlendirmesinde özel yolcu salonu içindeki sosyal mesafe düzenlemesi, alanların temizlik ve hijyeninin artırılması, mevcut duruma uyarlanarak servis edilen yiyecek ve içecek hizmetleri ile belirli temas noktalarında temassız hizmet sunma seçeneği gibi temel güvenlik önlemleri denetleniyor.

TAV İşletme Hizmetleri Hakkında

TAV Havalimanları Holding’in bir iştiraki olan TAV İşletme Hizmetleri, 20 ülkede 65 havalimanındaki varlığıyla özel yolcu salonu işletmeciliği pazarında dünya liderleri arasında yer almaktadır. TAV İşletme Hizmetleri, misafirlerine seyahate dokunan her alanda uçuş öncesi ve sonrasını kapsayan uçtan uca konforlu ve ayrıcalıklı bir deneyim sağlamayı hedeflemektedir. Portföyünde yolcu karşılama ve uğurlama hizmetleri, hızlı geçiş, sadakat programı, TAV havalimanlarında ticari alanların yönetimi gibi hizmetler de bulundurmaktadır. Primeclass, TAV Passport, Tavport.com, LoungeMe, Airporteasy.com gibi markalarıyla havayolu yolcularına global platformlarda seçkin alternatifler yaratan TAV İşletme Hizmetleri’nin operasyonları, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa, Orta Doğu, Kafkaslar ve Orta Asya, Afrika, Latin, Orta ve Kuzey Amerika bölgelerinde devam etmektedir. 

Latest Posts

POPULER