Latest Posts

pegasus antalya base kabin memuru alıyor

81 / 100

Pegasus Antalya Base Kabin Memuru Alıyor

Pegasus Hava Yolları kariyer.net üzerinden açtığı ilan ile dönemsel olarak Antalya merkezli olarak istihdam edilecek kabin memuru arıyor. İlan şöyle:

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

PEGASUS HAKKINDA

1990 yılında havacılık sektörüne giriş yapan Pegasus, 2005’te ESAS Holding tarafından satın alınarak düşük maliyetli iş modelini benimsedi. Türkiye’nin lider düşük maliyetli hava yolu olan Pegasus, hava yolu ile yolculuğun herkesin hakkı olduğuna olan inancıyla ve uyguladığı “low cost (düşük maliyetli hava yolu)” modeliyle misafirlerine uygun fiyatlı ve genç uçaklarla seyahat etme imkânı sağlıyor. 2018 itibarıyla “Türkiye’nin Dijital Hava Yolu” söylemiyle faaliyet gösteren Pegasus, misafirlerini 36’sı yurt içinde, 85’i yurt dışında olmak üzere toplam 45 ülkede 121 noktaya ulaştırıyor; İstanbul Sabiha Gökçen üzerinden Türkiye ile Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Rusya, Orta Asya arasında bağlantılı uçuşlar gerçekleştiriyor.

Şirketimizde Kabin Operasyon Direktörlüğü’ne bağlı olarak “Belirli Süreli Sözleşme (Mayıs – Ekim)” çerçevesinde “Antalya Base – Kabin Memuru” pozisyonunda görevlendirilmek üzere belirtilen niteliklere sahip takım arkadaşları arıyoruz.

pegasus antalya

GENEL NİTELİKLER

  • T.C Vatandaşı
  • Üniversite eğitimi devam eden (Tercihen en az ön lisans mezunu)
  • Kadın adaylarda 1,60 – 1,80 ; Erkek adaylarda 1,70 – 1,90 boy aralığına sahip
  • Yurt içi ve yurt dışı uzun süreli konaklamalı görevlerde engeli bulunmayan
  • Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yanık ve yara izi vb. bulunmayan
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli
  • Antalya’da ikamet eden


ÖNEMLİ NOTLAR ;

Hayat Aşılı Güzel!
Pegasus olarak toplum sağlığını önemsiyor ve aşıya tam destek veriyoruz. Süreçlerimizi başarı ile tamamlayıp işe başlayacak kabin memuru adaylarımızın Avrupa uçuşlarımızda sorun yaşamaması adına Avrupa İlaç Ajansı (EMA) tarafından kabul edilen en az 2 doz Covid-19 aşısı yaptırmış olmasını bekliyoruz.

İşe alım sürecimiz ve eğitimlerimiz Antalya’da gerçekleşecektir.

Başvuru için link:

https://www.kariyer.net/is-ilani/pegasus-hava-tasimaciligi-a-s-kabin-memuru-donemsel-antalya-2989927

pegasus antalya

Latest Posts

POPULER