Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Güncel HaberlerHavaalanıHavacılık

Özel jetlerde koltuk kiralama imkânı sunan platform JETFORME

Etkinliklere bilet alırken jetteki yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Türkiye’nin özel jetlerde koltuk kiralama imkânı sunan ilk platformu JETFORME; yurt dışındaki konserler ve festivallere özel jetle uçmanızı sağlıyor.

Sevilen sanatçıların konserlerinden uluslararası festivallere kadar birçok etkinliğin tarihi yaklaşırken JETFORME uçuşları hızla devam ediyor. Türkiye’nin özel jetlerde koltuk kiralama imkânı sunan ilk platformu JETFORME; Ekim ve Kasım aylarında gerçekleşecek, heyecanla beklenen dünyaca ünlü organizasyonlara özel jetle uçma fırsatı sunuyor. Konforlu seyahatin yanı sıra uygun fiyatlı oluşuyla da dikkat çeken JETFORME sayesinde yolcular; uçuş yaratarak istedikleri lokasyona, diledikleri zaman seyahat edebilmenin ayrıcalığıyla tanışıyor.

Ekimve Kasım aylarında gerçekleşecek olan Formula 1, moda haftaları ve dünyaca ünlü festivallere özet jetle uçma imkanı sağlayan JETFORME, yaklaşık 1.000’e yakın özel jeti portföyünde bulunduruyor. 40’ın üzerinde ülkeye seyahat edebilme ve sefer oluşturabilme ayrıcalığı sunan uygulama, kısa süreye sığdırdığı pasaport işlemleriyle dikkat de çekiyor.

Ayrıntılı bilgi için https://www.jetforme.com adresini ziyaret edebilir; site üzerinden veya mobil olarak App Store ve Google Play’den JETFORME’nin ayrıcalıklarıyla tanışabilirsiniz.

özel jet_JETFORME_3

Ekim – Kasım 2016 Festival Takvimi

Formula 1 2016;

4 Eylül İtalya, 18 Eylül Singapur, 2 Ekim Malezya, 9 Ekim Japonya, 23 Ekim Amerika – Teksas, 30 Ekim Meksika, 13 Kasım Brezilya, 27 Kasım Abu Dabi

Oktoberfest, Münih – Almanya ( 17 Eylül – 03 Ekim 2016 )

Paris Fashion Week, Paris – Fransa ( 27 Eylül – 05 Ekim 2016 )

Zayn Malik Konseri, Dubai ( 06 Ekim 2016 )

Festival of Lİghts, Berlin – Almanya ( 01 – 31 Ekim 2016 )

Amsterdam Music Festival, Amsterdam – Hollanda ( 19 – 23 Ekim 2016 )

Bloody Sexy Halloween’s, Prag – Çek Cumhuriyeti ( 28 Ekim 2016 )

Justin Bieber Konseri, Prag – Çek Cumhuriyeti ( 12 Kasım 2016 )

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu