Latest Posts

MELBOURNE AŞILI VATANDAŞLARINA KAPILARINI AÇIYOR

79 / 100

MELBOURNE AŞILI VATANDAŞLARINA KAPILARINI AÇIYOR

Singapur Hava Yolları (SIA), Avustralya’nın Victoria Uluslararası sınırını 1 Kasım 2021’den itibaren tam aşılı Avustralya vatandaşlarına, kalıcı oturum izni sahiplerine ve turistlere yeniden açma planını paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

 

Daha fazla Avustralyalı’nın dönüşünü, aile ve arkadaşların yeniden birleşmesini desteklemek için Singapur Hava Yolları, 22 Ekim 2021’den itibaren seyahate uygun misafirlerine İstanbul ve Melbourne arasındaki 3 haftalık uçuşlarında satış yapabilecek.

melbourne

Singapur Hava Yolları, Güney Batı Pasifik Bölge Başkan Yardımcısı Louis Arul, “Bugünkü duyuru, iyileşme yolunda olumlu adımdır ve Victoria’yı dünyayla yeniden bağladığımız için çok mutluyuz. Victoria’nın uluslararası sınırını uygun yolcular için açmak, denizaşırı ülkelerde mahsur kalan Avustralyalıların evlerine dönmeleri için başka bir yol sağlamaktadır. Ayrıca, Singapur Hava Yolları, iki büyük Avustralya kapısı olan Sidney ve Melbourne’e haftada 31 uçuş sunmaktadır. Önümüzdeki haftalarda ve aylarda aileleri ve sevdiklerini yeniden birleştirmeyi ve Avustralya sınırlarını güvenli, ölçeklenebilir ve sürdürülebilir bir şekilde yeniden açma çabalarında hükümeti her seviyede desteklemeye devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.” dedi.

 

İstanbul-Melbourne ve Melbourne-İstanbul hattı biletleri, “Sadece Uygun Yolculara Özel” (FEPO) etiketli uçuşlarda, 22 Ekim Cuma günü TSİ 12:00’den itibaren satış kanalları üzerinden alınabilecek.

MELBOURNE

Bu hizmetlerle seyahat etme uygunluğu Avustralya Hükümeti tarafından belirlenir ve en azından aşağıdaki kriterleri karşılaması gerekir:

 

  • Avustralya vatandaşı veya kalıcı oturum iznine sahip olmak,
  • TGA onaylı veya tanınmış bir aşı ile tam olarak aşılanmış olmak,
  • Avustralya Hükümeti’nin özgünlük ve doğrulama gereksinimlerini karşılayan bir aşı sertifikasına sahip olmak.

Veya

 

  • Bir Avustralya vatandaşının veya kalıcı oturum izne sahip olanın birinci dereceden aile üyesi olmak,
  • Geçerli bir vize ve seyahat kısıtlaması muafiyetine sahip olmak,

 

Müşterilerin bu uçuşlarda Avustralya’ya seyahat etmeye uygun olup olmadıklarını https://covid19.homeaffairs.gov.au/travel-vaccinated-australias adresinden teyit etmeleri önerilir.

 

Singapur Hava Yolları, 1 Kasım 2021’den itibaren Melbourne uçuşları için mevcut rezervasyonları olan müşterilere, yeni FEPO uçuşlarında seyahat etmeye uygunluğun teyit edilmesine veya sınırlı bir hizmete yeniden rezervasyon yapılmasına yardımcı olacak.

 

1 Kasım 2021 İtibarıyla Uçuş Detayları

 

İstanbul – Singapur

Uçuş No Uçuş Günleri Rota Kalkış Varış Uçak Tipi
SQ391 1,4,6, İstanbul – Singapur 14:25 05:45 +1 A359L
SQ8530 2,5,7 Singapur – Melbourne 08:00 18:40 B789
SQ217 2,5,7 11:00 21:25 A359M

 

Singapur – Melbourne

Uçuş No Uçuş Günleri Rota Kalkış Varış Uçak Tipi
SQ228 3,5,7 Melbourne – Singapur 16:40 21:20 A359M
SQ392 1,4,6, Singapur – İstanbul 01:50 08:25 A359L

 

MELBOURNE

 

 

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.