Hava Kargo Hakkında Herşey
Kargo

Maersk Miami’de hava kargo geçiş kapısını açtı

68 / 100

Maersk Miami’de hava kargo geçiş kapısını açtı

9 Mayıs 2024 tarihinde A.P. Moller – Maersk (Maersk), Miami’de tam hizmet veren bir transit geçiş kapısı çözümünü aktif hale getirerek hava kargo operasyonlarının alanını genişletti.

Bu yeni hava kargo tesisi, büyük Latin Amerika pazarlarına sorunsuz ve rekabetçi bağlantı sağlama taahhüdünü vurguluyor. Miami geçişi, Maersk’ın küresel hava kargo ağındaki stratejik bir düğüm olarak hizmet verecek. Atlanta, Chicago ve Los Angeles’taki operasyonlara benzeyen bu yeni geçiş noktası, Miami üzerinden Latin Amerika’ya Avrupa ve Asya kargosunun aktarılmasına odaklanacak ve nakliye uçakları ve yolcu kapasitesinde rekabetçi bağlantı sunacak.

Tamamen Maersk Hava Kargo yönlendirme profesyonelleri tarafından işletilen 8.000 metrekarelik (90.000 metrekare) tesis, güneye doğru önemli akışlara sahip olması bekleniyor ve ABD Gümrük ve Sınır Koruma (CBP) tarafından onaylı bir Konteyner Navlun İstasyonu (CFS) ve Sertifikalı Kargo Tarama Tesisi (CCSF) içeriyor.

Bu yeni hizmetler, zamana duyarlı, yüksek değerli kargo taşıyan müşterilerimiz için önemli bir katma değer sağlayarak, kuzey Amerika’dan Latin Amerika’ya ve Latin Amerika’ya hizmet veren Asya pazarına maliyet rekabetçi ABD rotaları üzerinden entegre lojistik çözümleri sunuyor.

Maersk’ın hava kargo kapsamı dünya genelinde 90’dan fazla ülkede 70.000 havaalanı çiftine kadar uzanıyor. Maersk Hava Kargo çözümleri, anında fiyatlandırma ve değerli ek hizmetlerle birleştirme seçeneği sunan Maersk.com üzerinden rezerve edilebilir.

Maersk Miami'de hava kargo geçiş kapısını açtı 28 Mayıs 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu