Latest Posts

Macau kargo uçuş ağına eklendi

82 / 100

Macau kargo uçuş ağına eklendi

Turkish cargo uçuş ağına Macau’yu ekleyerek istikrarlı büyümesini sürdürüyor

Türk Hava Yolları kargo şirketi ve hava kargo markası Turkish Cargo, uçuş ağını güçlendirerek istikrarlı büyümesini sürdürüyor. Turkish Cargo, Hong Kong kargo uçuşlarının ardından Çin’in önemli ekonomi merkezlerinden biri olan Macau’yu da direkt kargo uçuşu yaptığı destinasyonlar arasına ekledi. Yükselen hava kargo markası, direkt kargo uçuşu yaptığı destinasyonları 1 Kasım 2021 tarihinde başlayan Macau seferleri ile 97’ye çıkardı.

Çin’in Guangdong eyaletinde yer alan ve önemli bir turizm ve finans merkezi olan Macau, yüksek teknoloji, e-ticaret, elektronik ve tekstil sektörlerinde de piyasa liderlerine ev sahipliği yapmakta. Turkish Cargo, Airbus A330F geniş gövde kargo uçağı ile hizmet vereceği ISL-ALA-MFM-ALA-ISL rotasında lojistik servis sağlayıcılarına sunduğu güvenilir, hızlı ve direkt hava taşımacılığı sayesinde Avrupa ve Uzak Doğu arasında kurduğu hava kargo köprüsünü güçlendirmeyi amaçlıyor.

Kıtaları birbirine bağlayan Turkish Cargo, 97’si direkt kargo destinasyonundan oluşan ağı ile ekspres taşıyıcılar haricinde dünyanın en geniş kargo uçuş ağına sahip. Taşıyıcı, küresel iş süreçlerini Türk Hava Yolları’nın 24’ü kargo uçağı olmak üzere 371 uçaklık filosu ile sürdürüyor.

Altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman kadrosuyla sürdürülebilir bir büyüme sağlayan Turkish Cargo, dünyanın ilk 3 hava kargo markasından biri olmayı hedefliyor. Bayrak taşıyıcı, yenilikçilik misyonuyla beraber dijitalleşme ve inovasyon alanında da öncü projeler geliştirerek sürekli değişen dünyada hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde yükseltmeye devam ediyor.

macau kargo
Macau kargo

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.