Hava Kargo Hakkında Herşey
Güncel HaberlerHavayolu

Lufthansa kurtarma çalışanlarına ve destek verenlere teşekkür etti

Lufthansa’dan First Class yolculara özel fiyatlar
Lufthansa’dan First Class yolculara özel fiyatlar

Carsten Spohr, Lufthansa  Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su  ve Thomas Winkelmann , Germanwings CEO’su  bugün Seyne-les-Alpes’e giderek,Germanwings uçuş 4U 9525’un kurtarmasında çalışan işçileri ve yerel sakinleri ziyaret etti,tüm yardım ve destekleri için teşekkür etti.

Carsten Spohr “Biz burada büyük özveri ile kayıp kişileri bulmak için, bu trajediye şahit olmak zorunda kalan profesyonellere büyük saygı duyuyoruz,”  “Bize  yardımcıları olanların nasıl bir muazzam psikolojik ve fiziksel zorlanma içinde olduklarını biliyor ve ne kadar teşekkür etsek azdır diyoruz”dedi.Ayrıca Spohr  soruşturma makamlarına ve kaza yeri yakınında yaşayan yerel sakinlere de şükranlarını sundu.

Lufthansa ve Germanwings mümkün olan her şekilde uçuş 4U 9525 kurbanlarının ailelerini ve arkadaşlarını desteklemeye devam ediyor. Kazadan hemen sonra yasta olanlar için Barselona, Düsseldorf ve Marsilya’da destek merkezleri oluşturuldu. 28 Mart’tan bu yana, bir aile Destek Merkezi (FAC) Marsilya da  oluşturuldu. 90 personel ile onlar Seyne-les-Alpes kaza alanını ziyaret etmek isteyen, yas tutan kişilere, destek sunmak ve  yardımcı olmak için  eşlik etmekteler. Bugüne kadar kurbanların 200’den fazla akraba ve arkadaşları üç bakım merkezleri tarafından desteklenmiştir.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu