Latest Posts

Kuveyt Havayolları 17 yeni destinasyona başlıyor

86 / 100

Kuveyt Havayolları 17 yeni destinasyona başlıyor

Kuveyt Havayolları , Pazartesi günü, trafiğinde dikkate değer bir toparlanmaya sebep olacak, yolcular için daha fazla seçenekle , yaz sezonu hazırlıklarının bir parçası olarak 17 yeni turistik destinasyonun hizmete girdiğini duyurdu.

Basın açıklamasında, CEO Eng. Maen Razouqi, şirketin sunduğu toplam destinasyon sayısının 57’ye ulaştığını belirterek, yeni destinasyonların önümüzdeki Mayıs ayının başından itibaren başlayacağına işaret etti.

kuveyt havayolları

Razouqi, yeni destinasyonların ve uçuşların Malacca, Moskova, Saraybosna, Nice, Salalah, Şarm El Şeyh, Sohag, İskenderiye, Mykanos, Bodrum, Trabzon, Viyana, Madrid, Kazablanka, Manchester, Katmandu ve Kuala Lumpur’u içereceğini açıkladı.

Kuveyt Havayolları, yeni destinasyonları seçerken iş, turizm veya eğitim gibi tüm sosyal kesimlerden yoğun talep gören, en çok aranan ve tercih edilen destinasyonları göz önünde bulundurduğunu kaydetti.

image 9

Rozouqi, şirketin havacılık sektöründeki en son gelişmelere ayak uydurmak için tüm hizmetleri iyileştirmenin yanı sıra, yolcularına sunduğu hizmetlerle en iyi mükemmellik seviyelerine ulaşma konusundaki istekliliğini vurguladı. Yeni seyahat noktalarının lansmanı, Kuwait Airways stratejisinin bir parçası olarak, yolcular için önemli olan bu yeni pazarlara yönelik artan talebi karşılamak için geliyor.

İçerik:arabtimes

Latest Posts

POPULER