Hava Kargo Hakkında Herşey
HavacılıkHavayolu

Korean Air, Global Traveler Ödüllerinde En İyi Uçak İçi Menü Ödülünü Kazandı

85 / 100

Korean Air, Global Traveler Ödüllerinde En İyi Uçak İçi Menü Ödülünü Kazandı

Korean Air, Global Traveler dergisinin 2024 Eğlence ve Yaşam Tarzı Seyahat Ödülleri’nde yiyecek ve içecek servisi alanında en üstün hizmeti sunan havayolu seçildi.

 

First class kabin için en iyi uçak içi menü ödülünü kazanarak, yiyecek servisi programıyla bir kez daha birinci oldu.

Korean Air, daha önce de Global Traveler’ın 2023 Test Edilmiş Okuyucu Anketi ödüllerinde en iyi havayolu mutfağı ödülünü kazanmıştı.

 

korean air

 

Rota ve mevsime bağlı olarak, Korean, kavrulmuş Şili deniz levreği vermut sosuyla, acılı biftek kısa kaburga güveç, acılı karabuğday erişte ve geleneksel Kore bibimbap gibi menü seçenekleri sunmaktadır.

Global Traveler, ABD merkezli aylık lüks seyahat dergisidir ve yıllık olarak aboneleri seyahatle ilgili kategorilerde en iyi şirketleri belirlemek için anketler düzenlemektedir. Bu yıl, derginin eğlence seyahati anketini düzenlediği 12. yılı.

 

 

korean air

 

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu