Latest Posts

Kocaeli Üniversitesi Sabiha Gökçen Havalimanını ziyaret etti

Kocaeli Üniversitesi ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  Bölümü Sabiha Gökçen Havalimanını  ziyaret etti.

Kocaeli Üniversitesi ve Uzay Bilimleri Fakültesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği  Bölümü  Öğretim Üyesi  Doç.Dr. Didem Rodoplu Şahin ve  Öğretim Görevlisi Mehmet Ali Ataman  4.Sınıf öğrencileriyle  Sabiha Gökçen Havalimanına eğitim amaçlı ziyarette bulundu.

Kocaeli Üniversitesi ekibi ev sahibi olan Adriyatik temsil firmasının İstasyon Yetkilisi Sayın İbrahim Kayaalp tarafından misafir edildi.

Flynas Havayolları uçağının apronda ve gate de gözlemlendiği gezide, Çelebi Yer Hizmetleri de ofislerinin kapılarını açtı, çeşitlli ikramların eşlik ettiği süreçte  kariyer gelişimiyle ilgi, bilgi aktarımı gerçekleştirildi.

Gezinin üçüncü ve son kısmında ise TGS İstasyon Baş müdürü Mustafa Sedat Kadı nın ev sahipliğinde TGS operasyon a ziyaret gerçekleşti. THY Teknik gezildi ayrıca  gövde motor bakım ve boyama alanları incelendi.

Her bir ekip ziyaretin karşılıklı  işbirliği ve öğrencilerimiz için önemli bir deneyime imza atması vesilesiyle, memnuniyetlerini belirterek; gelecekteki  paylaşım köprülerinin temelinin atıldığı hem fikriyle vedalaştılar.

sb1 sb2 sb3 sb4 sb5 sb6 sb7 sb8 sb9 sb10 sb11 sb12

 

 

Latest Posts

POPULER

BÜLTEN ABONELİK

Ücretsiz bülten üyeliği için mail adresinizle üye olabilirsiniz.