Latest Posts

Istanbul Jewelry Show Mart 2022 Ziyaretim

84 / 100

Istanbul Jewelry Show Mart 2022


IGI ana sponsorluğunda gerçekleştirilen bölgenin en büyük uluslararası mücevher fuarı Istanbul Jewelry Show, 24 Mart 2022 İstanbul Fuar Merkezi’nde 51. kez kapılarını açtı.

İlk gün videosunu tıklayarak izleyebilirsiniz:

Bölgenin En Çok Tercih Edilen Uluslararası Mücevher Fuarı
IGI ana sponsorluğunda düzenlenecek Istanbul Jewelry Show, bölgenin en büyük fuarı olarak, Doğu Avrupa’dan Yakın Doğu’ya, Rusya’dan Kuzey Afrika’ya, BDT ülkelerinden Orta Doğu’ya tüm mücevher sektörü profesyonellerine benzersiz bir bilgi paylaşımı ve iş olanakları sunuyor.

Yüksek Kalite Ürünleri Uygun Fiyata Bulun
Dünyanın en büyük beş mücevher fuarı arasında yer alan Istanbul Jewelry Show, IGI ana sponsorluğunda 24-27 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
Sektörün önemli firma ve markalarını alıcılar ile buluşturarak, mücevher sektörünün gelişmesine ve büyümesine katkı sağlayan Istanbul Jewelry Show, yeni iş fırsatları ve bilgi paylaşımı açısından en uygun platformu sağlıyor.

Fuarda, altın, mücevher, pırlanta, renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu 1.250’nin üzerinde yerli ve yabancı mücevher firma ve markası yer alırken, katılımcı firmalar özel ürün ve koleksiyonlarını tüm dünyadan yaklaşık 30 bin sektör profesyonelinin beğenisine sundu.

Yılda 2 kez düzenlenen fuarın ilk ayağı daha iddialı oluyor.

Bu fuarın çok farklı yanları da mevcut, özellikle bu kadar değerli ürünlerin yurtdışından teşhir adına ve ticaret adına gelmesi ve geri dönmesi.

Bir not eklemek istiyorum, ben en çok kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu salonlarda vakit geçirdim. Bu sektörde de gerçekten çok iddialıyız.

Tek yaşadığım olumsuzluk ise ulaşım. Fuara ulaşım kolay metro çok yakınında, fakat dönüşte yerli yabancı ziyaretçiler metro yerine farklı bir ulaşım aracı bulamıyor.

Yaşadığım ve şaşırdığım bir gerçek şu ki fuar alanından Halkalı’daki evime taksi bulamadım. Otopark ücreti alınan taksi şoförleri yakın noktalara yolcu almak istemiyor, gitmiyor. Bu da gereksiz tartışmalara yol açabiliyor.

Ben de fuar alanından dışarı çıkarak, Atatürk Havalimanı yolunda yürüyerek bir taksi bulmayı başardım.

istanbul jewelry show

Katılımcı listesi

Latest Posts

POPULER