Latest Posts

İÇ HAT SEFERLERİ BELLİ OLDU

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, 4 Haziran’da genişletilecek iç hat seferlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Ekşi tarafından verilen bilgilere göre 4 Haziran’dan itibaren THY’nin 34 Anadolu şehrine ve Anadolujet ile de Ankara ve İSG’den operasyonlara başlanacağı belirtildi.

Konuya ilişkin Bilal Ekşi’nin açıklamasında, “4 Haziran’dan itibaren: TK olarak İstanbul’dan 34 Anadolu iline; Anadolujet olarak: Ankara’dan 15 ile; Sabiha Gökçen’den 14 ile iç hat seferlerimiz yapılacaktır. İç hat seferlerinin kademeli yapılması sebebi ile geçmişten kalan seferler zorunlu olarak tarifeden çıkarılmıştır. İptal edilen seferlere ait biletlerde HiÇ BİR HAK KAYBI OLMAYACAKTIR. Biletler iSTENEN iç hat sefere değişiklik cezası ve ücret farkı alınmadan değiştirilecektir. Seferinize 3 günden fazla bir süre var ise yoğunluğu önlemek için çağrı merkezimizi daha sonra arayınız.”denildi.

iç hat uçuşlar

Değerli Yolcularımız,

AnadoluJet olarak en büyük önceliğimiz sizlerin ve ekiplerimizin sağlıklı ve emniyetli bir seyahat gerçekleştirebilmesidir. Yeni uygulamalarımızla tüm önlemlerimizi aldık ve sağlıklı bir seyahat için gerekli hazırlıklarımızı tamamladık.

İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan 4 – 21 Haziran 2020 tarihleri arasında aşağıdaki tabloda belirtilen noktalarda yurt içi seferlerimiz satışa açılmıştır.

Uçuş günleri ve saatleri için tarife sayfamızdan buraya tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

*Yurt içi uçuşlarımıza biletinizi alabilmek için HES kodunuzu oluşturmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız

ANKARA ESENBOĞA’DAN UÇTUĞUMUZ NOKTALAR
AdanaAdıyamanAğrıAntalyaBatman
Bodrum
(Muğla)
ÇanakkaleDalaman
(Muğla)
DiyarbakırEdremit
(Balıkesir)
ElazığErzincanErzurumGaziantepGazipaşa
(Antalya)
HatayİzmirKahramanmaraşKarsMalatya
MardinMuşOrdu-GiresunSamsunŞanlıurfa
ŞırnakTrabzonVan
İSTANBUL SABİHA GÖKÇEN’DEN UÇTUĞUMUZ NOKTALAR
AdanaAnkaraAntalyaBodrum(Muğla)Dalaman(Muğla)
DiyarbakırErzurumGaziantepİzmirKayseri
KarsOrdu-GiresunSamsunŞanlıurfaTrabzon
Van

Latest Posts

POPULER