No menu items!
No menu items!

Latest Posts

Hepsiburada, uçak bileti satış ve rezervasyon hizmeti Hepsifly’ı kurdu

HepsiBurada‘nın kurucularından olan Doğan Online, uçak bileti satış ve rezervasyon hizmeti Hepsifly’ı kurdu. Şu an için beta sürümde olan hizmetin yakında aktif hizmete başlaması bekleniyor.

Türkiye’nin en popüler çevrimiçi alışveriş platformlarından Hepsiburada, uçak bileti satış ve rezervasyon hizmeti Hepsifly’ı kurdu.

2020’nin son aylarında Türkiye’nin önde gelen e-ticaret devlerinden biri olan Hepsiburada, turizm sektörüne girmek için kolları sıvamıştı. Acentecilik belgesi için başvuru yapan fakat Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’nden (TÜRSAB) ‘Haksız rekabete yol açacağı’ gerekçesiyle ret cevabıyla karşılaşan Hepsiburada, son gelişmeler çerçevesinde talebini Kültür ve Turizm Bakanlığı’na taşımıştı.

Türkiye’nin en popüler çevrimiçi alışveriş platformlarından Hepsiburada’nın kurucularından biri olan Doğan Online, şu ana kadar hayata geçirmiş olduğu Hepsijet, hepsipay, hepsiexpress gibi girişimlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor.

Şu an için beta aşamasında olan Hepsifly, D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş.’nin uygun fiyata uçak bileti satış ve rezervasyon hizmeti olacak. Hizmet, Hepsifly adıyla 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak 13238 belge numarası ile resmen kurulmuş durumda.

Şu an için beta aşamasında olan Hepsifly, D-Market Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş.’nin uygun fiyata uçak bileti satış ve rezervasyon hizmeti olacak.

hepsifly

Latest Posts

POPULER