Latest Posts

Hepsiburada Seyahat kolay uçuşun 1. yılını kutluyor 

79 / 100

Hepsiburada Seyahat, kolay uçuşun 1. yılını kutluyor 

Hepsiburada bünyesinde hizmet veren ve kullanıcılarına kolaylıkla uçak bileti satın alma imkanı sunan Hepsiburada Seyahat, kolay uçuşun birinci yılını kutlamaya hazırlanıyor.

Hepsiburada Seyahat, 1. yılına özel 22-30 Nisan tarihleri arasında alınan biletlerde, bilet tutarının %10’unu ‘Hepsipapel’ olarak müşterilerine hediye ediyor. Bu kampanyayla, 22-30 Nisan tarihleri arasında uçak bileti alanlar, kazandıkları ‘Hepsipapel’ler ile Hepsiburada’dan dilediklerince alışveriş yaparak iki kere kazanıyor.

Hepsiburada’nın 2021 yılında hayata geçirdiği yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri satın alma hizmeti olan Hepsiburada Seyahat, yerli ve yabancı pek çok hava yolu şirketini platformunda barındırıyor. Hepsiburada’nın teknolojik alt yapısıyla, kullanıcılara birkaç tıkla, kolaylıkla ve güvenle Türkiye ve dünyanın pek çok noktasına uçak bileti satın alma imkanı veren Hepsiburada Seyahat, çeşitli kampanyalar ve ödeme kolaylıklarıyla da uçak seyahatlerinde her bütçeye uygun seçenekler sunuyor.

Hepsiburada , vade farksız 3 taksitle ödeme imkanı ve dönemsel olarak sunduğu kampanyalarıyla uçak biletlerini bütçeyi zorlayan bir harcama olmaktan çıkarıyor. Hepsiburada Seyahat, çeşitli dönemlere özel, belirli tutarlarda uygulanan alımlarda edinilen ‘Hepsipapel’leri de  Hepsiburada’daki alışverişlerinde kullandırarak uçak bileti alırken de kazandırıyor.

“Bilet tutarının %10’u Hepsipapel olarak hediye” kampanyasıyla da 1.yılını, gösterilen güven ve ilgiye teşekkür ederek kutlayan Hepsiburada; uygun ve avantajlı uçak bileti fiyatları, bütçe rahatlatan ödeme seçenekleri ve sürpriz kampanyaları ile büyümeye devam ediyor.

kolay uçuş, seyahat

Latest Posts

POPULER