Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
EtkinlikFuar ve organizasyonGenel HavacılıkHavacılıkManşetUçak Bakım

Havayolları MRO’da alternatifler arıyor

81 / 100

Havayolları MRO’da alternatifler arıyor

Asia Connect’te Buluşalım: MRO Sergisi ve Konferansı

MRO pazarı değişiyor. Mevcut bakım merkezleri için rekabet yüksek olmaya devam ediyor, bu nedenle dünyanın belli başlı bölgelerinin MRO kapasitesi sıkıntısı yaşanması bekleniyor. Yükselen enflasyon, daha yüksek parça ve işçilik maliyetlerine yol açar. Bu, kullanılmış, bakım yapılabilir parçalara ve PMA ve DER bileşenlerine olan talebin artmasına katkıda bulunur. Havayolları bakım stratejilerini yeniden gözden geçiriyor ve bu Güney Doğu Avrupa ve Orta Asya’da bakım kapasitesini artırmak için iş fırsatları yaratıyor.

17-18 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan konferansta ele alınacak önemli konuların sadece küçük bir kısmı bu.

mro

Asia Connect: MRO 2023 Fuarı ve Konferansı, geçtiğimiz Kasım ayında İstanbul’da düzenlenen MRO2022 fuar ve konferansının başarı geleneğini sürdürüyor. Etkinlik, Türkiye, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan, Sırbistan, Hırvatistan, Karadağ Slovenya, Arnavutluk, Yunanistan, gibi Güney Doğu Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde küresel havacılık deneyimini ve derin yerel bilgileri bir araya getirerek uçak bakım ve onarım endüstrisinin fırsat ve zorluklarını keşfetmeye çalışıyor.

Yeni fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve çeşitli yeni üretken bağlantılar geliştirmek için Asia Connect: MRO’yu ziyaret edin. Katılımcılar, yeteneklerini ve yeniliklerini paylaşmanın yanı sıra pazar liderleriyle acil konuları tartışmak ve bölgede yeni iş ilişkileri kurmak için büyük bir şansa sahip olacaklar.

Katılımcı listesinde Orta ve Batı Asya, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan şirketlerin yanı sıra, ticari havacılık MRO endüstrisinde dünyanın önde gelen şirketleri yer alıyor. Katılımcıların geniş coğrafyası, değişen dünyada yeni bağlantıların oluşumunu yansıtıyor.

Etkinlik, uluslararası havacılık konferansları düzenleme konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip, merkezi Slovenya’da bulunan özel bir şirket olan ATO COMM tarafından düzenleniyor.
https://www.atocomm.eu/

ATO COMM konferansları ve sergilerinin kazanımları:

Doğru insanlarla tanışın. Önde gelen uluslararası uzmanlar, büyük hava taşımacılığı endüstrisi oyuncuları, avukatlar ve finansörlerle tanışın.
Trendleri keşfedin. Avrasya pazarındaki gelecekteki trendler hakkında fikir edinin, sektörün krizin üstesinden nasıl geldiğini öğrenin: çözümler, sinerjiler ve fırsatlar.
Başarılı olmak için işbirliği yapın. Ufku genişleten ve klişelere meydan okuyan yenilikçi fikirlerle tanışın. Bölgedeki şirketler arasındaki yapıcı işbirliğine yanıt verin.

 

Zeynep Kali

İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı mezunu. 15 Yıl Havacılık sektöründe çalıştı. Uçakları,yolcuları ve yolculukları çok sever. Farklı insanlar tanımak,tanımadığı şehirlerin sokaklarında dolaşmak en hoşlandığı şeydir. Bir kız çocuğu annesidir. Sitemizin Yazı İşleri Müdürüdür

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu