Hava Kargo Hakkında Herşey
Havacılık

Havaş, Yenilikçi Projeleri ve CX Awards Başarısıyla Dikkat Çekiyor

68 / 100

Havaş, Yenilikçi Projeleri ve CX Awards Başarısıyla Dikkat Çekiyor

Havaş, güçlü geçmişi ve ulaştığı başarılarla havacılık sektöründe önemli bir oyuncu olarak varlığını sürdürüyor. Son olarak, yenilenen web sitesi http://havas.net ve hayata geçirilen AEROBOT projesi ile CX Awards’tan ödülle dönmeyi başardı.

Dijital çağın gereksinimlerine uygun olarak tasarlanan http://havas.net, kullanıcılarına modern ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Yenilenen web sitesi, havacılık tutkunlarına ve müşterilere Havaş’ın geniş hizmet yelpazesini daha yakından tanıma fırsatı veriyor.

AEROBOT projesi ise Havaş’ın dijitalleşme ve müşteri deneyimine odaklanan vizyonunun bir yansıması olarak karşımıza çıkıyor. CX Awards 2023’te “En İyi Dijital Müşteri Deneyimi Kategorisi – Büyük Düşünce Ödülü”ne layık görülen AEROBOT, müşterilere yenilikçi bir hava taşımacılığı deneyimi sunma misyonunu taşıyor.

Havaş’ın 1933 yılında başlayan hikayesi, bugünkü başarılarına ulaşmasında önemli bir rol oynuyor. Şirket, geçmişten gelen deneyim ve birikimini, modern teknolojiyle birleştirerek sektöre öncülük ediyor.

Bu ödül, Havaş’ın müşteri odaklı ve teknolojiyle entegre yaklaşımının bir göstergesi olarak öne çıkıyor. Havaş, geleceğe yönelik projeleriyle ve sürekli gelişen hizmetleriyle havacılık sektöründe liderliğini sürdürmeye kararlı bir şekilde devam ediyor. Yenilikçi projelerle dolu bir gelecek Havaş ve müşterileri için heyecan verici olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Havaş, Yenilikçi Projeleri ve CX Awards Başarısıyla Dikkat Çekiyor 20 Nisan 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu