Latest Posts

Hava Kargo gönderilerinizde benzersiz servis

Singapur Hava Yolları, pandemi süresince boş durmadı ve Türkçe kargo web sayfası hazırladı.

Singapur Kargo web sayfasından tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Singapur Hava Yolları Kargo, İstanbul’dan Singapur ve ötesine yapacağınız kargo gönderilerinizde Singapur Hava Yolları’nın benzersiz servis kalitesini tercih edin. Dünyanın en modern uçak modellerinden biri olan A350-900 XWB ile Asya ve Avustralasya’nın birçok kentine muhteşem bağlantı seçenekleri ile seferler düzenliyoruz.

Kargo gönderilerinizde Asya, Avustralya ve Yeni Zelanda’da benzersiz uçuş ağımızdan faydalanmak için bize +90 212 465 31 63 veya +90 212 465 31 64 numaralı telefon hatlarımızdan ulaşabilirsiniz. Pandemi nedeniyle bazı seferlerimiz geçici olarak durdurulmuştur. Düzenli olarak güncellenen uçuş ağı takvimimize buradan ulaşabilirsiniz.

Genel Kargo GönderilerinizSiapp


Singapur Hava Yolları olarak yüksek kaliteli ve güvenilir lojistik çözümler sunuyoruz. Kapsamlı uçuş ağımız ve yüksek standartlarımız sayesinde gönderilerinizin tamamında teslim edilmesini sağlıyoruz. Yolcu seferleri düzenlediğimiz A3500-900’ümüz ile 30 ton, 110 metreküpe kadar servis sağlayabiliyoruz.

Her türlü kargo gönderiniz için sizlere mükemmel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. Uzman kadro ve güçlü uçuş ağımız ile Singapur Hava Yolları’nın benzersiz kargo taşımacılığı kalitesinden yararlanmak için bize ulaşın.  

Tehlikeli Madde GönderileriJCL


Yanıcı sıvıların, aşındırıcı ve radyoaktif maddelerin taşımasını yaparken, profesyonel uzmanlığa sahip güvenilir bir taşıyıcıya ihtiyacınız var. 

Singapur Hava Yolları olarak, IATA Tehlikeli Maddeler Yönetmeliği’ne göre tehlikeli malların sevkiyatı için taşıma prosedürlerini sıkıca takip eden, yüksek eğitimli personellerle çalışıyoruz. Bu uzmanlığımız sayesinde yolcularımızı, mürettebatımızı, taşıdığımız malzemeleri ve doğamızı asla riske atmamış oluruz. 

Tehlikeli madde gönderileriniz için kurallar ve sınırlandırmalar hakkında daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Bozulabilir Madde Gönderileri


Singapur Hava Yolları, kolay bozulabilir nitelikteli gönderilerinizi zamanında ve taze şekilde teslim eder. Birçok farklı malzeme cinsinin özel gereksinimlerini sağlayarak taşıyabiliriz. Meyve, sebze, deniz ürünü, çiçek gibi birçok farklı malzemeyi, sıcaklık kontrollü tesislerimiz sayesinde en iyi durumda gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz. 

Singapur’daki merkezimizde çeşitli sıcaklık ayarlarına göre farklılaştırılmış soğuk hava depolarımız ve tecrübeli kadromuz ile ürünlerinize ihtiyaç duydukları ortamı sağlayabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz. 

Canlı Hayvan Gönderileri


Canlı hayvan taşımacılığında IATA’nın ilgili yönetmeliklerini sıkıca takip ediyoruz. Birlikte çalıştığımız özel donanımlı personellerimiz ile canlı hayvan gönderilerinizde, konuğumuza en iyi şartları sağlayabiliyoruz.

Büyük çaplı hayvan taşımacılık taleplerinizde B747-400 tipi charter uçaklarımız ile servis sağlayabiliriz. Kargo kompartımanında 4°C – 28°C derece arası sıcaklık ayarlaması yapabiliyoruz. Buna ek olarak uygun kabin basıncı ile hayvanların bulunduğu bölgede konforlu bir yolculuk ortamı sağlayabiliyoruz. Daha detaylı bilgi almak üzere IATA LAR sertifikalı ve IPATA üyesi genel satış acentemize danışabilir, canlı hayvan gönderilerinizi direkt organize edebilirsiniz.

Ödüllü Servis Kalitesikuyruk

Hava kargo taşımacılığındaki başarılarımızı ödüllerle perçinlemeye devam ediyoruz. Geçtiğimiz yılda da ortaya koyduğumuz kusursuz servis ile 5 farklı dalda ödüle layık görüldük.

Air Cargo Excellence (ACE) Awards 2019
En İyi Taşıyıcılar Altın Madalyası
Asian Freight, Logistics & Supply Chain Awards 2019
En Çevreci Hava Yolu Ödülü
Changi Airline Awards 2019
En Çok Kargo Taşıyan Hava Yolu ve Hava Yolu Grupları Ödülü – İlk 5
En Çok Net Kargo Büyümesi Gösteren Hava Yolu Ödülü – İlk 5 
Supply Chain Asia Awards 2019
Yılın En İyi Hava Kargo Taşıyıcısı


Charter Sefer SeçeneklerimizTR

Charter seferlerimiz sayesinde, tarifeli uçuşlarımızda yer veremediğimiz bazı kargo türleri için de sizlere servis sağlayabiliriz.

Singapur Hava Yolları olarak, ister yüksek hacimli olsun, ister yolcu uçaklarında taşınamayacak kadar yüksek ölçülü malzemeler olsun; sahip olduğumuz B747-400 tipi kargo charter uçaklarımız ile özel teslimatlar gerçekleştirebiliriz. Charter seferlerimizde 110 ton, 600 metreküpe kadar gönderilerinize tek seferde servis sağlayabiliyoruz.

Daha detaylı bilgi almak üzere bize ulaşabilirsiniz.

Latest Posts

POPULER