Latest Posts

Hasan Polatkan Havalimanı kapatılıyor mu?

81 / 100

Hasan Polatkan Havalimanı kapatılıyor mu?

AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı, Eskişehir’de tepkilere neden olan Hasan Polatkan Havalimanı’nın uçuşlara kapatılacağı yönündeki iddialar sonrası girişimde bulundu.

Eskişehir’deki H. Polatkan Havalimanı’nın uçuşlara kapatılacağı yönündeki iddialar gündeme bomba gibi düştü. AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı, konu ile ilgili devreye girdi ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüştü. 

Eskişehir Hasan Polatkan Havalimanı’nın kapatılmaması gerektiğinin altını çizen Sakallı, “Biraz önce Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız ile görüştüm. Eskişehir H. Polatkan Havalimanı’nın kapatılamayacağını, kapatılmaması gerektiğini kendilerine ilettim. Görüşmeye devam edeceğiz” notuyla paylaştı. 

Konu ilk olarak gündeme Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından havayolu şirketlerine gönderilen yazı ile gündeme gelmişti. Gönderilen yazıda havayolu şirketlerine Zafer Havalimanından uçun deniyordu.

Yaşanan bu gelişmeler Eskişehir’de tepkilere neden oldu ve sosyal medya üzerinden Eskişehir’deki H. Polatkan Havalimanı’nın kalması yönünde çok sayıda paylaşım yapıldı. Bu konuda Eskişehir’de ilk adımı ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile görüşerek AK Parti MKYK Üyesi Burhan Sakallı atmış oldu.

Kaynak:eskisehirexpres.net

Hasan Polatkan Havalimanı
Hasan Polatkan Havalimanı kapatılıyor mu? 2

Latest Posts

POPULER