Hava Kargo Hakkında Herşey
Turizm

GlobeMeets B2B Networking Event 2024, 12 ve 13 Eylül Tarihlerinde ve Rixos Tersane İstanbul’da!

74 / 100

GlobeMeets B2B Networking Event 2024, 12 ve 13 Eylül Tarihlerinde ve Rixos Tersane İstanbul’da!

İstanbul, [12.02.2024] – GlobeMeets, turizm ve seyahat sektöründe bir araya getirdiği alıcı seyahat acentaları ve hizmet sağlayıcıları ile geçen sene ilk organizasyonunu başarıyla tamamlayarak, sektörde prestijli, efektif ve katma değer yaratan bir platform oluşturmuştur. Bu platform, katılımcıların global pazarda rekabetçiliklerini artırmaları, yeni iş birlikleri kurmaları ve sektördeki en son trendleri öğrenmelerini sağlamaktadır.

GlobeMeets‘in bu yılki etkinliği; 12-13 Eylül tarihlerinde yakın zamanda İstanbul’un gözde mekanlarından biri olacak olan Rixos Tersane İstanbul’da gerçekleşecek olup, yurt dışı seyahatlerin ve uluslararası iş birliklerinin yeni yönünü belirleyecektir.

Geçmişten Gelen Başarı ve Yeni Hedefler…

Geçen yılki etkinlik; 26 şehirden 109 Hosted Buyer acenta ve İstanbul’dan 700+ potansiyel buyer/alıcı acenta temsilcisini 38 ülkeden 52 DMC, 7 hava yolu, 3 turizm ofisi, yurt dışından oteller ve daha birçok prestijli iş ortağı ile buluşturdu. Bu başarı, GlobeMeets’i sektörde fark yaratma ve yenilikçi iş birliklerine öncülük etme konusunda önemli bir platform haline getirdi.

Basın toplantısında 2024 projeksiyonu ile ilgili bilgi paylaşımı yapan GlobeMeets Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hüseyin Kurt, ‘’ geçen sene ilkini gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz sektörümüzün ihtiyaç duyduğu efektif, iş birliğine dönük, fayda odaklı olması, kapalı bir etkinlik olup herkese açık olmaması, doğru alıcı ile doğru hizmet sağlayıcıyı buluşturma hedefini yakalaması ve sektörümüzde bu alanda ilk olması hasebiyle önemli bir boşluğu doldurdu.

Geçen sene gerçekleştirdiğimiz etkinlik, tüm katılımcılardan neredeyse tam puan aldı. Oluşan çok yüksek memnuniyet ve teveccüh bizleri çok daha iyisini gerçekleştirmek adına kollarımızı sıvamamıza vesile oldu.

Bu sene organizasyonumuzu hem merkeze, Rixos Tersane İstanbul’a taşıdık. Hem de 2 güne çıkarttık. İstiyoruz ki tüm paydaşlara çok daha fazla fayda sağlayalım ve çok daha fazla iş birliği oluşsun.

Bu yıl, Türkiye’nin 26 şehrinden 125 Hosted Buyer acenta ve 20 ülkeden 40 Hosted Buyer acentayı ağırlayacağız. Aynı zamanda İstanbul’dan da 700+ buyer (alıcı) acentamızı da yine ziyaretçi olarak ağırlayacağız.

Ziyaretçi ve misafirimiz olarak ağırlayacağımız potansiyel alıcı (Buyer ve Hosted Buyer) acentalarımızı 2 gün boyunca, 50 ayrı ülkede lokal acenta hizmeti alabilecekleri DMC’ler, dünya genelinden turizm ofisleri, hava yolları, marketplace iş ortakları, yurt dışından oteller, sigorta ve vize hizmet sağlayıcıları ve yurt içinden sınırlı sayıda prestijli otellerimiz ile randevulu görüşmelerde, hızlı network yapabilecekleri lounge alanı ve bistro alanında bir araya getireceğiz. ‘’ dedi.

Fayda Odaklı ve Katma Değer Yaratan Bir Platform

GlobeMeets, katılımcıların karşılıklı fayda sağlayacak şekilde etkileşimde bulunmalarını, bilgi alışverişinde bulunmalarını ve iş birliklerini pekiştirmelerini teşvik etmektedir… Etkinlik, sektörün yenilikçi çözümlerini, sürdürülebilir turizm uygulamalarını ve geleceğin seyahat trendlerini ön plana çıkaracak.

Etkinlik Detayları:

Tarih: 12-13 Eylül 2024
Yer: Rixos Tersane İstanbul

İletişim:

– Hüseyin Kurt – 05454862210 / [email protected]
– Serdar Söyler – 05336602451 / [email protected]
– Zeynep Özçelebi – 05056183261 / [email protected]
– Emrah Tırpan – 05418864257 / [email protected]

En derin saygılarımızla,

GlobeMeets B2B Networking Event 2024, 12 ve 13 Eylül Tarihlerinde ve Rixos Tersane İstanbul’da! 3 Mart 2024

Mehmet Kali

Hello everyone. My name is Mehmet Kali. In the industry, I am known as "Kali". I graduated from the first civil aviation training school in Turkey, which was known as the Civil Aviation School at the time and is now Eskişehir Technical University, in 1991. As I graduated from the Business Administration department, it was a bit challenging for me to integrate into the industry. I have worked for companies such as SultanAir, DHMI, Havaş, and Swissair, and currently, I provide services and consultancy in air cargo transportation. I have experience in dispatching, air traffic control, passenger services, and aircraft coordination. During my time at Swissair, I had the opportunity to experience aviation training in many countries. Since 2012, I have been focusing on air cargo transportation. For three years, I taught courses on air cargo at Nişantaşı University. I still hold valid IATA certifications related to both passenger and cargo operations. For over ten years, I have been managing aeroportist.com, a news website related to aviation, which initially started as a hobby. I enjoy building aviation networks and sharing knowledge. If there is anything I can contribute to, I am here. Best regards "kali"

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu